ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କାହିଁକି ନିଜ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ,ହୋଇଥିଲା ବହୁତ ବଡ଼ ହଙ୍ଗମା।

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରୋଡ୍ ୨ ର ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି।ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ସଂଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କପୁର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି 29 ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରୋଡ୍ର ଏକ ସିକ୍ୱେଲ ଅଟେ।କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ,ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ରୋଡ୍ 2 ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରାୟ 20 ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣିଥରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଫେରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଫିଲ୍ମ ଅଗଷ୍ଟ 28 ରେ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖିବୁ ଯେ ମହେଶ ଜଣେ ବିବାଦୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା।ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସେ ଅନେକ ଥର ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ଥରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଝିଅ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ତଦନ୍ତ ଘେରକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ ଯେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ନାମ ଏକ ବିବାଦରେ ଜଡିତ ହୋଇଛି।

ସେ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ବିବାଦରେ ଜଡ଼ିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏପରି ଏକ ମାମଲା ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ଝିଅ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଲିପ କିସ କରି ଦେଇଥିଲେ।

ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କ ଝିଅ ପୂଜା ଭଟଙ୍କ ସହ ଏକ ଫିଲ୍ମ ମାଗାଜିନ ପାଇଁ ଏକ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ସୁଟ୍ କରିଥିଲେ।ଏହି ଫଟୋସୁଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଲିପ କିସ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଫୋଟୋ ମୁଦ୍ରଣ ହେବା ମାତ୍ରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ଲୋକମାନେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ବହୁତ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ।ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଉପହାସ ହୋଇଥିଲେ।ଏପରିକି ତାଙ୍କୁ ଏହି ଫଟୋସୁଟ ପାଇଁ ହତ୍ୟା କରିବାର ଧମକ ମିଳିଥିଲା।

ବିବାଦ ଏତେ ବଢ଼ିଗଲା ଯେ ଏହାକୁ ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରିବାକୁ ପଡିଲା,କିନ୍ତୁ ଏହା ତାଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ଆହୁରି ବଢାଇ ଦେଇଥିଲ।।

ବାସ୍ତବରେ, ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ପୂଜା ମୋର ଝିଅ ହୋଇନଥାନ୍ତେ,ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତି।ଏହା ପରେ ସେଠାରେ ଅନେକ ନାଟକ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଏହି ବିବାଦରେ ଫସି ଯାଇଥିଲେ।

ବିବାଦକୁ ବଢ଼ିବା ଦେଖି ସେ ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଫଟୋସୁଟ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଯେଉଁଭଳି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆରୋପ ଲଗାଯାଇଥିଲା,ସେ ଡିପ୍ରେସନକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ।ଏବଂ ଏହି ଡିପ୍ରେସନ ହେତୁ ସେ ପୂଜାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ଭଳି ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ବିବାଦ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *