ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରି ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ ପଙ୍ଗା ନେଇଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତା, ପରେ ଜଣେ ରାଜନେତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ବିବାହ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବିବେକ ଓବରୋଇଙ୍କୁ ୪୪ ବର୍ଷର ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି। ୩ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ୧୯୭୬କୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ବିବେକ ଓବରୋଇ ନିଜର ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ ରାମ ଗୋପାଲ ବର୍ମାଙ୍କ ନିର୍ଦେଶନାରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ “କମ୍ପନୀ”(୨୦୦୨)ରୁ କରିଥିଲେ। ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମରେ ହିଁ ସେ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ବେଷ୍ଟ ମେଲ ଡେବ୍ୟୁ ପୁରସ୍କାର ନିଜ ନାମରେ କରିଥିଲେ। ଏମିତିରେ ବିବେକ ନିଜର ପ୍ରଫେସନାଲ ଜୀବନରୁ ବହୁତ ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ। ବିଶେଷ କରି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ କରି ସେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ପଙ୍ଗା ନେଇଥିଲେ।

୨୦୦୩ରେ ଫିଲ୍ମ “କ୍ୟୁ ହୋ ଗୟା ନା”ର ଶୁଟିଙ୍ଗ ସମୟରେ ବିବେକ ଓବରୋଇଙ୍କ ନାମ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡି ଥିଲା। କୁହାଯାଏ ଯେ, ସେ ସମୟରେ ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ଡେଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ସଲମାନଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ। ଏମିତିରେ ବିବେକଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ରାଗିଥିଲେ ସଲମାନ।

କୁହାଯାଏ ଯେ, ବିବେକ ଓବରୋଇ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ସଲମାନ ଅନେକଥର ବିବେକଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ପରେ ଏକ ପ୍ରେସ କନଫେରେନ୍ସରେ ବିବେକ ଓବରୋଇ କହିଥିଲେ ଯେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କାରଣରୁ ସଲମାନ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି।

ଏମିତିରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ବିବେକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲି ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଏହାପରେ ଅନେକ ମଞ୍ଚରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମଧ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ ବିବେକ ଓବରୋଇ। ତେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା କେବେହେଲେ ଏସବୁ ଖବର ଉପରେ କିଛି କହି ନଥିଲେ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ବିବେକ ୨୯ ଅକ୍ଟୋବର, ୨୦୧୦କୁ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ପୂର୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ ଜୀବରାଜ ଅଲ୍ବାଙ୍କ ଝିଅ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିବାହ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଏବଂ ରିସେପ୍ସନ ମୁମ୍ବାଇରେ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ବିବାହରେ ବଲିଉଡ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ରାଜନୀତି ଜଗତର ମଧ୍ୟ ଅନେକ ବଡ଼ ହସ୍ତି ଶାମିଲ ହୋଇଥିଲେ।

ବିବେକ ଅନେକ ମୌକାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଝିଅକୁ ଜାଣିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଡେଟରେ ଯାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ ଡେଟରେ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହାପରେ ଝିଅକୁ ଜାଣିଥିଲେ। ଏବଂ ସେ ହିଁ ତାଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ହୋଇଥିଲେ। ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହିତ ୩ ବର୍ଷ ପରେ ବିବାହର ଇଚ୍ଛା ରହିଥିବା ବିବେକ ୨୦ ମିନିଟରେ ହିଁ ବିବାହର ମନ ବନାଇ ନେଇଥିଲେ।

ବିବେକ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନଙ୍କର ପିତା ଅଟନ୍ତି। ବଡ଼ ପୁଅର ନାମ ବିବାନ ବୀର ଓବରୋଇ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଝିଅର ନାମ ଅମେୟା ଅଟେ। ବିବେକଙ୍କ ପିତା ସୁରେଶ ଓବରୋଇ ଏବଂ ମାତା ଯଶୋଧରା ଅଟନ୍ତି। ସୁରେଶ ଓବରୋଇ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି।

ବିବେକ କମ୍ପନୀ ପରେ ଫିଲ୍ମ “ରୋଡ଼” ଏବଂ “ଦମ”ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରର ସବୁଠୁ ବଡ଼ ସଫଳ ଫିଲ୍ମ “ସାଥିୟା”ରେ କାମ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ବିପରିତ ସ୍ଥାନରେ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଥିଲେ।

୨୦୦୪ରେ ଆସିଥିବା ଫିଲ୍ମ “ମସ୍ତି” ବିବେକ ଓବରୋଇଙ୍କୁ ଜଣେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ରୱାରେ ପରିଚୟ ଦିଆ କରାଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟରେ “ଆମେରିକା”, “ଶୁଟ ଆଉଟ ଏଟ ଲୋଖଣ୍ଡୱାଲା”, “ମିଶନ ଇସ୍ତାନବୁଲ”, “ପ୍ରିନ୍ସ” ଏବଂ “କ୍ରିଷ ୩” ଅଟେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *