କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ, ଭିଡ଼ିଓରେ କହିଲେ-“ଆସିଗଲେ ମୁମ୍ବାଇକୁ ଭିକ ମାଗିବାକୁ”

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଗତ କିଛି ଦିନରୁ ଲଗାତର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଗତ କିଛି ଦିନରେ ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ ମୁମ୍ବାଇର ତୁଳନା PoK ସହିତ କରି ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାପର ଠାରୁ ହିଁ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି। ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ, କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏହି ବୟାନ ଶିବସେନାଙ୍କ ମନକୁ ପାଇ ନଥିଲା ଏବଂ ପୁଣି ଉଭୟ ପକ୍ଷରୁ ମୌଖିକ ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ସ୍ଥିତି ଏହା ହୋଇଯାଇଥିଲା ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇରେ କଙ୍ଗନା ବନାମ।ଶିବସେନାଙ୍କ ଲଢେ଼ଇ ଚାଲିଛି। ତେବେ ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କଙ୍ଗନା ଏବଂ ଶିବସେନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ମୌଖିକ ଯୁଦ୍ଧ ବିଷୟରେ କହୁନାହୁଁ, ବରଂ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ଲାଟେଷ୍ଟ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ।

ବଲିଉଡର ଡ୍ରାମା କ୍ୱିନ କୁହାଯାଉଥିବା ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ପ୍ରାୟତଃ ସମୟରେ ନିଜର ପୋଷ୍ଟ କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି। ଏଥର ମଧ୍ୟ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ନିଜର ନୂତନ ଭିଡିଓରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ତୁଳନା ଭିକାରୀଙ୍କ ସହ କରିଦେଇଛନ୍ତି ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ନୂତନ ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଯେତେବେଳେ ସେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ବଲିଉଡ ଜଗତ ଦୁଇଟି ଦଳରେ ବିଭକ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି।

ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଗଲ ଭିକ ମାଗିବାକୁ- ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ:

ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ନିଜର ନୂତନ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆସିଗଲେ ଭିକାରୀ ମୁମ୍ବାଇକୁ। ଆରେ, କାହିଁକି ଫେରି ଆସିଲେ କଙ୍ଗନା? ମୁମ୍ବାଇ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ସହର ଅଟେ, PoK ଅଟେ, ତେବେ ଏଠାକୁ ଭିକ ମାଗିବାକୁ କାହିଁକି ଆସିଗଲେ? ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଏମିତିରେ ସେ ଏଠାରେ ଅଟକି ନଥିଲେ, ବରଂ ଆଗକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଲିଉଡ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ବାଇକଟ କରନ୍ତୁ। ଅର୍ଥାତ ସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ସିଧାସଳଖ ପଙ୍ଗା ଗାର୍ଲଙ୍କ ସହିତ ପଙ୍ଗା ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଏମିତିରେ ଏହା ଦେଖିବା ମଜାଦାର ହେବ ଯେ, ଶେଷରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓର କଣ ଉତ୍ତର ଦେଉଛନ୍ତି।

ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ନିଜର ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆଗକୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ଆଜି କଙ୍ଗନା ଯାହା ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି ତାହା ବଲିଉଡ କାରଣରୁ। ଏମିତିରେ ଯଦି ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ସହର ପ୍ରତି ଏତେ ଅଭିଯୋଗ ଅଛି, ତେବେ ସେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଫେରିପାରିବେ। ଏଥିସହିତ ସେ ଏହି ଅବସରରେ କରଣ ଜୋହରଙ୍କର ରକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, କରଣ ଜୋହର ମୋ ଭାଇ ପରି ହେବେ ଏବଂ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଜଣେ ଲୋଭୀ ବିଲୁଆ ଅଟନ୍ତି, ଯିଏ କିଛି ହେଲେ କହିଦେଇଥାନ୍ତି। ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ କେବେ ଦ୍ଵିତୀୟଥର ବଲିଉଡ ବିରୋଧରେ ଆଉ କିଛି କହିବ ନାହିଁ।

ବିବାହ କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ:

ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଗତ କିଛି ସମୟରୁ ଏହା କହୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରିତେଶ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିନେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦୁନିଆ ସାମ୍ନାରେ ଦେଖାଯାଇ ନାହାନ୍ତି। ତେବେ ଡ୍ରାମା କରୁଥିବା ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ବିବାହକୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏକ ମଜାକ ହିଁ ଭାବି ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଚ୍ୟାପ୍ଟର ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ କଣ ଆମକୁ କମେନ୍ଟ ରେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଯଦି ଆମର ଏହି ଲେଖା ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଲାଇକ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ | ଏମିତି ପ୍ରିତିଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ଦେଶ ବିଦେଶର ଖବର ସହ ମନରଞ୍ଜନ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ଜ୍ୟୋତିଷ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ଫେସବୁକ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *