କାର୍ ଭିତରେ ପିଜା ଖାଇ ସାରି ରାସ୍ତା ଉପରେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ ଅଳିଆ, ଘଟିଲା କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଘଟଣା

ଅଳିଆ ପକାଇବା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନ ହେଉଛି ଡଷ୍ଟବିନ | ସମସ୍ତେ ଏହା ଜାଣନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି | ଥରେ ତୁମ ଚାରିପାଖକୁ ଦେଖିଲେ ତୁମେ ଦେଖିବ ଯେ ୬୦-୭୦ ପ୍ରତିଶତ ଲୋକ ଡଷ୍ଟବିନ ବଦଳରେ ରାସ୍ତାରେ ଅଳିଆ ଫିଙ୍ଗନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ଯେତେବେଳେ କେହି କାରରେ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି, ସେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା କାରରୁ ଜିନିଷ ଫିଙ୍ଗନ୍ତି | ତେବେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଦୁଇ ପୁଅ ଏହି କାରନାମା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାରି ପଡ଼ିଥିଲା ।

ବାସ୍ତବରେ, ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ମାଡିକେରିରୁ କୁର୍ଗ (କୋଡାଗୁ) କୁ ୮୦ କିଲୋମିଟର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡୁଥିଲା କାରଣ ସେମାନେ ଚଳନ୍ତା କାରରୁ ଫିଙ୍ଗିଥିବା ଅଳିଆ ଉଠାଇ ପାରିବେ | ପ୍ରକୃତରେ, କୋଡାଗୁ ଟୁରିଜିମ୍ ଆସୋସିଏସନର ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ମାଡେଟିରା ଥିମାଇୟା ଘରକୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ରାଜରାସ୍ତାରେ ଦୁଇଟି ବଡ ବଡ ପିଜୁଳି ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିଲେ |

ସେ କାରରୁ ବାହାରିବା ମାତ୍ରେ ସେହି ବାକ୍ସରେ ଏକ ପିଜା ବିଲ୍ ଥିଲା | ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଏହି ବିଲରେ ଲେଖାଯାଇଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ନମ୍ବରକୁ ଫୋନ୍ କରି କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମେ ଯେଉଁଠାରେ ଅଳିଆ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲ,ସେହି ସ୍ଥାନକୁ ଆସି ତାକୁ ନେଇଯାଅ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଫେରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ କ୍ରୁଗକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଛୁ।

ତେବେ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ହାର୍ ମାନି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ସହ ଯୁବକଙ୍କ ନମ୍ବର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ବହୁତ କଲ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଭାବେ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଅଳିଆ ଉଠାଇବାକୁ ୮୦ କିଲୋମିଟର ଫେରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ।

ଏହି ଖବର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ରାସ୍ତାରେ ଅଳିଆ ପକାଉଥିବା ସେହି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଠିନ ଶିକ୍ଷା | ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କର ମତାମତ କ’ଣ, ଦୟାକରି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ କୁହନ୍ତୁ | ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନା କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *