ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି “ତୁ ସୁରଜ ମେ ସାଞ୍ଜ ପିୟାଜି”ର ଅଭିନେତ୍ରୀ, ବେବି ବମ୍ପର ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିବା ପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲେ ଲୋକେ

ଟେଲିଭିଜନ ଧାରାବାହିକ “ତୁ ସୁରଜ ମେ ସାଞ୍ଜ ପିୟାଜି”ର ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ଶର୍ମା ଖେମକାଙ୍କ ଘରେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଜଣେ ଛୋଟ ଅତିଥି ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି| କଙ୍ଗନା ଶର୍ମା ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିକଟରେ ହିଁ ମେଟରନିଟି ଫୋଟୋ ଶୁଟିଂ କରାଇଥିଲେ| ଏହି ଫୋଟୋ ଶୁଟରେ କଙ୍ଗନା ବେବି ବମ୍ପ ପ୍ଲାଣ୍ଟ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି| ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶୁଭ ଖବର ସେୟାର କରି କଙ୍ଗନା ନିଜର କିଛି ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ| ଏହି ଫୋଟୋରେ କଙ୍ଗନା ଲାଇମ ଗ୍ରୀନ ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେସରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛନ୍ତି|

ଏହି ଫୋଟୋକୁ ସେୟାର କରି କଙ୍ଗନା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ପିଲା ଭଲପାଇବାକୁ ଗଭୀର କରିଥାନ୍ତି, ଦିନ ଛୋଟ, ରାତି ବଡ଼, ବାପଘର ଏବଂ ଶାଶୂଘର, ବିତି ଯାଇଥିବା ସମୟକୁ ଭୁଲାଇଦେବା ଭଳି ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ବନାଇଦେଇଥାଏ|

ଫୋଟୋରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମୁହଁରେ ପ୍ରେଗ୍ନେସିର ଉର୍ଜା ସ୍ପଷ୍ଟ ନଜର ଆସୁଛି| କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଏହି ଫୋଟୋଶୁଟ ଶିଳାଦିତ୍ୟ ଦତ୍ତ କରିଛନ୍ତି, ଏବଂ ମେକଅପ, ହେୟାର ବୋନି ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କରିଛନ୍ତି|

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଦେଉଛନ୍ତି| ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଜାଳିଆ ଭାବରେ କମେଣ୍ଟ କରି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଲେ ଯେ, କଲା ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେସ କେଉଁଠି ଅଛି ଧଳା ପୋଲକା ଡଟ ସହିତ| ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଧଳା ପୋଲକା ଡଟ ଥିବା କଳା ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ|

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, “ତୁ ସୁରଜ ମେ ସାଞ୍ଜ ପିୟାଜି”ରେ କଙ୍ଗନା ଖଳନାୟିକାର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ| ଶୋ’ରେ ସେ ମୀରା ମିତ୍ତଲର ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ| ଏହି ଧାରାବାହିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ବନ୍ଦ ହୋଇସାରିଲାଣି|

“ତୁ ସୁରଜ ମେ ସାଞ୍ଜ ପିୟାଜି” ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ’ ଦିୟା ଔର ବାତୀ ହମର ସିକ୍ଵଲ ଥିଲା | ଦିୟା ଔର ବାତୀ ହମରେ ଦୀପିକା ସିଂହ ଏବଂ ଅନମ ଶାରୀଦ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ରହିଥିଲେ|

ଏହାଛଡା କଙ୍ଗନା ଶର୍ମା ଫିଲ୍ମ “ଗ୍ରେଟ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମସ୍ତି”ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି| ଏଥିରେ ସେ ଆଫତାଵ ଶୀଦାସାନିଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ|

କଙ୍ଗନା ଶର୍ମା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଥାନ୍ତି ଏଏବଂ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଗ୍ଲେମର ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି| ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ୧.୨ ମିଲିୟନ ଅର୍ଥାତ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଅନୁସାରଣକାରୀ ରହିଛନ୍ତି|

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଟେଲିଭିଜନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଆ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି| ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଛଡା କରଣବୀର ବୋହରାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟିଜେ ସିନ୍ଧୁ ଏବଂ ପୂଜା ବାନାର୍ଜୀ ମଧ୍ୟ ଶାମିଲ ରହିଛନ୍ତି| ଏଥିସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନିତା ହଂସନାନ୍ଦନିଙ୍କର ଗର୍ଭଧାରଣକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଖବର ରହିଛି|

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *