ପିଲାଙ୍କୁ ଶୁଆଇ ରାତିରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲେ ପତ୍ନୀ, ରୋମାନ୍ସ ଆରମ୍ଭ କରିବା ମାତ୍ରେ କୋଠରୀରେ ଏମିତି କିଛି ଦେଖି ଆସିଗଲା ହାର୍ଟ ଆଟାକ

ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଏବଂ ମଜାକୁ ବଜାୟ ରଖିଥାଏ। ଅନେକଥର ରୋମାନ୍ସର ଅଭାବ ସମ୍ପର୍କର ମଧୁରତାକୁ ଶେଷ କରିଦେଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରେମ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ରୋମାନ୍ସ ହେବା ଜରୁରୀ ରହିଥାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୪ ଗୋଟି ପିଲାର ମାଆ ନିଜର ସମ୍ପର୍କରେ ଚାର୍ମ ବନାଇ ରଖିବା ପାଇଁ ରୋମାନ୍ସର ତଡକାରେ ଶାମିଲ ଏପରି ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ, ଯାହାକୁ ଜାଣିବା ପରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଝଟକା ଲାଗି ଯାଇଥିଲା।

ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା, ଯାହାର ତାଙ୍କୁ ଆଶା ମଧ୍ୟ ନଥିଲା। ମହିଳା ନିଜର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ କୋଠରୀ ଭିତରେ ରୋମାନ୍ସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ତାଙ୍କୁ କୋଠରୀ ଭିତରେ ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେ ସେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କୁ ଏହାର ଆଶା ମଧ୍ୟ ନଥିଲା।

ଚାରୋଟି ପିଲାର ମାଆ ଜୋସିକା ହୁଡ ନିଜ ସହିତ ହୋଇଥିବା ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯାହାକୁ ଜାଣିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଏପରି କିଛି ହୋଇଥିଲା ଯାହାକୁ ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ପରି ମାନି ପାରିବେ।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜର ୫୬ ହଜାର ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଜୋସିକା ଏହି ଘଟଣାକୁ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଜୋସିକା କହିଥିଲେ ଯେ କିପରି ନିଜ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ କରି ସେ ଗୋଟିଏ ଭୁଲ କରି ଦେଇଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଯିବାକୁ ପଡିଥିଲା।

ବାସ୍ତବରେ, ଜୋସିକା ନିଜର ଚାରୋଟି ପିଲାଙ୍କୁ ଶୁଆଇ ଦେବା ପରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି କରିଥିଲେ। ତେବେ ତାଙ୍କ ପିଲା ଛୋଟ ଥିଲେ ଏଥିପାଇଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିନଥିଲେ। ସେ ପିଲାଙ୍କୁ ଶୁଆଇ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲେ।

ମହିଳା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କେଇଥିଲେ। ଉଭୟ ପ୍ରେମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ମାତ୍ରେ ଅଚାନକ ଜୋସିକାଙ୍କ ପିଲାମାନେ କୋଠରୀ ଭିତରକୁ ଆସି ଯାଇଥିଲେ। ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ଏପରି ଅଚାନକ କୋଠରୀ ଭିତରେ ଦେଖି ଜୋସିକା ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ହାର୍ଟ ଆଟାକ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଅଧା ରାତିରେ ତୁରନ୍ତ ଜୋସିକାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମୁତାବକ, ପିଲାଙ୍କୁ ଏପରି ଦେଖି ତାଙ୍କ ହୃଦୟର ସ୍ପନ୍ଦନ ବହୁତ ବଢି ଯାଇଥିଲା ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଆଟାକ ଆସିଯାଇଥିଲା।

ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବା ପରେ ଜୋସିକା ଏବିଷୟରେ ନିଜର ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପିଲାଙ୍କୁ ସାମ୍ନାରେ ଦେଖି ଏମିତି ଲାଗିଲା ଯେପରି ମୋ ହୃଦୟ ଛାତିରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଯିବ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପିଲା ତାଙ୍କୁ ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବେ ବୋଲି ଭାବି ହିଁ ନଥିଲେ।

ଜୋସିକା କହିଥିଲେ ଯେ, ଏହା ବହୁତ ଖରାପ ଥିଲା। ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ତୁମେ କଣ କରୁଛ? କିନ୍ତୁ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଉତ୍ତର ଦେବା ଆଗରୁ ଜୋସିକା ବେହୋଶ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେ ଅନ୍ୟ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ଯେ କେବେ ମଧ୍ୟ ପିଲାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ବେଳେ କୋଠରୀର କବାଟ ବନ୍ଦ ନକରି ରୋମାନ୍ସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସେ ଏପରି କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ହାର୍ଟ ଆଟାକ ଆସିଗଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *