ପୁରୁଷ ମାନେ କିପରି ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ କୁ ଅଧିକ ବଢେଇବେ ? କେମିତି ଭର ପୁର ମଜା ଉଠେଇ ପାରିବେ…

ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆମର ଦେଶରେ ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ କୁ ନେଇ ସେହି ପୁରୁଣା ପାରିବାରିକ ପ୍ରଥା ଚାଲି ରହିଛି କି ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ କୁ ଭଲ କରିବା ପୁରୁଷ ର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ହୋଇଥାଏ । ସାଧାରଣତଃ ମହିଳା ମାନେ ପ୍ରଥମେ କରନ୍ତି ନାହିଁ କାହିଁକି ନା ତାଙ୍କୁ ଲାଗିଥାଏ କି ଏହା ପୁରୁଷ ଙ୍କ କାମ ଓ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ମୁଣ୍ଡ ରେ ଡର ରହିଥାଏ କି ପ୍ରଥମେ କରିବା ଦ୍ଵାରା ପତି ତା’ର ଚରିତ୍ର ଉପରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ଉଠାଇବେ । ଏହି ସବୁ କାରଣ ରୁ ପୁରୁଷ ଉପରେ ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ କୁ ଭଲ କରିବା ପାଇଁ ଦିଆଯାଇଛି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେମିତି ଏହି ଟିପ୍ସ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ କୁ ଭଲ କରି ପାରିବେ ।

କ’ଣ ଅଟେ ଭଲ ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ ?

ବିଶେଷଜ୍ଞ କହନ୍ତି କି କୌଣସି ପୁରୁଷ ପାଇଁ ନିଜର ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ ମଲ୍ଟୀପଲ ଓର୍ଗୈଜ୍ମ ଦେବା ହିଁ ଭଲ ସେ-କ୍ସ ଅଟେ, ତ କାହା ପାଇଁ ୩ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନି ରହିବା ଉତ୍ତମ ହୋଇଥାଏ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଆପଣଙ୍କ ସେ-କ୍ସ ଆଚାର ରେ ଖୁସି ଓ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅଟନ୍ତି ତେବେ ତେବେ ତାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ ଅଟେ । ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟିପ୍ସ କହୁଛୁ ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ ନିଜର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ସେକ୍ସ ଲାଇଫ କୁ ଭଲ କରି ପାରିବେ ।

ପିଲୋ ଟୋକ ଜରୁରୀ ଅଟେ

ଅଧିକାଂଶ ପୁରୁଷ ଏହାକୁ ଅଣଦେଖା କରିଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଲାଗିଥାଏ କି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସେତେ ଜରୁରୀ ନୁହେଁ ଯେତେ କିସ୍ କରିବା । ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ସେ-କ୍ସ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ପିଲୋ ଟୋକ ଆପଣ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବହୁତ ଉତ୍ତେଜିତ କରିଥାଏ । ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ ପଚାରନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ କ’ଣ ପସନ୍ଦ, ସେ କ’ଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ଫୈଟାସୀଜ ଜାଣନ୍ତୁ । ଆପଣ ଦୁହେଁ ଏହା ପରେ ଏକ ଭଲ ଓ ଆଶା କରିଥିବା ସେ-କ୍ସ ସେଶନ ପାଇଁ ପାରିବେ ।

ଭୁଲ ବିଚାର ରୁ ବାହାର କୁ ଆସନ୍ତୁ

ଅଧିକାଂଶ ପୁରୁଷ ନିଜର ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ ଅନ୍ୟ କାହା ପାଖରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରି ନ ଥାନ୍ତି । ଯେଉଁଠି ପାଇଁ ତାଙ୍କର ମନ ରେ ବହୁତ ଭୁଲ ବିଚାର ରହିଥାଏ । ତାଙ୍କୁ ଲାଗିଥାଏ କି ଅନ୍ୟ ମାନେ ବହୁତ ଭଲ ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ ର ଆନନ୍ଦ ନେଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୁଁ କିଛି ଭଲ କରି ପାରୁନାହିଁ । ବିଶେଷଜ୍ଞ ଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ୧୦ ଦିନ ରେ ଥରେ ସେକ୍ସ କରନ୍ତି ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି ହେଉଛି ତେବେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଓ ଏହି ଭୁଲ ବିଚାର ରୁ ବାହାର କୁ ଆସନ୍ତୁ ।

ର୍ପ୍ରର୍ନ ସହ ତୁଳନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

ଯଦି ଆପଣ ର୍ପ୍ରର୍ନ ଲାଇଫ ସହ ନିଜର ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ କୁ ତୁଳନା କରିବେ ତେବେ କେବେ ଖୁସି ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ । ର୍ପ୍ରର୍ନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର କାମ ଲୋକଙ୍କୁ ଏନଣ୍ଟରଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ କରିବା । ଏହା ତାଙ୍କର କାମ ଅଟେ , ଏଥି ପାଇଁ ସେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଡ୍ରୋଗ୍ସ ର ସେବନ କରନ୍ତି । ତାହା ଏକ ଫିଲ୍ମ ଅଟେ ଓ ଫିଲ୍ମ ଏକା ଥରେ ସୁଟିଂ ହୋଇନଥାଏ , ଏହାକୁ ଅଲଗା ଅଲଗା ଶୋଟ୍ସ ରେ ନିଆ ଯାଇଥାଏ । ଏଥିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ଟିପ୍ସ କେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଉପରେ ପ୍ରୟୋଗ କରିବେ ନାହିଁ ଓ କେବେ ଆଶା ମଧ୍ୟ ରଖିବେ ନାହିଁ କି ସେ ମଧ୍ୟ ର୍ପ୍ରର୍ନ ଭଳି ସବୁକିଛି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ।

ଆକାର ର ଚକ୍କର କୁ ଭୁଲି ଯାଆନ୍ତୁ

ଅଧିକାଂଶ ପୁରୁଷ ନିଜର ପେନିସ ର ଆକାର କୁ ନେଇ ଦ୍ଵନ୍ଦ ରେ ରହିଥାଏ । ତାଙ୍କୁ ଡର ରହିଥାଏ କି ତାଙ୍କର ପାର୍ଟନର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନ ରହୁ କାହିଁକି ନା ଏମିତି ହେଲେ ତାଙ୍କର ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ ବରବାଦ ହୋଇଯିବ । କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କଥା ବୁଝିବା ଜରୁରୀ କି ଆକାର ବେଶୀ ଗୁରୁତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ ଯେତିକି ଆପଣ ଦୁହିଁଙ୍କ ଆଶା । ଯଦି ଆପଣ ଦୁହେଁ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ତେବେ କ’ଣ ଫରକ ପଡିବ ଆପଣଙ୍କ ଆକାର କେମିତି ।

କାମୋତ୍ତେଜକ ଅଙ୍ଗ ର ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ

ସବୁ ପୁରୁଷ ଙ୍କୁ ମହିଳା ଙ୍କ କାମୋତ୍ତେଜକ ଅଙ୍ଗ ବିଷୟରେ ଜଣା ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ ଏହା ଫଳରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଆଶା ଅନୁସାରେ ସେ-କ୍ସ ମିଳିପାରିବ ଓ ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ର କାମୋତ୍ତେଜକ ଅଙ୍ଗ ବିଷୟରେ ଜଣାଥିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ କୁ ଏକ ଅଲଗା ପ୍ରକାର ଅନୁଭବ ଦେଇଥାଏ । ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଟ୍ରିକ ଆପଣାଉଛନ୍ତି ତେବେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସେକ୍ସସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *