ବଡ ଷ୍ଟାର ଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିଥିବା ମଡେଲ ଙ୍କୁ ପଡ଼ିଲା ଭାରି, ଆଖିରେ କରିଲେ ଟାଟୁ, ହୋଇଗଲେ ଅନ୍ଧ

ପୋଲେଣ୍ଡ ରେ ଟାଟୁ ଡିଜାଇନର ର ଭୁଲ ପାଇଁ ମଡେଲ ଙ୍କ ଆଖିର ଦୃଷ୍ଟିଶକ୍ତି ଚାଲି ଗଲା। ମଡେଲ ଅଲେଜେଣ୍ଡରା ସଡୋସ୍ୱା ରେପର ପୋପେକ ଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯିବା କୁ ଚାହୁଁ ଥିଲେ ଓ ସେଥିପାଇଁ ସେ ନିଜର ଆଖିକୁ କଳା କରିବା ପାଇଁ ସ୍ଥିର କଲେ କିନ୍ତୁ ଟାଟୁ କରୁଥିବା ଲୋକର ଭୁଲ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଅନ୍ଧକାର ହୋଇଗଲା।

ଆଇବଲ ଟାଟୁ କୁ ସ୍ଵଲେରଲ ଟାଟୁ ରୂପରେ ମଧ୍ଯ ଜଣା ଯାଇଥାଏ। ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟା ରୁ ମଡେଲ ଙ୍କ ଆଇବଲ ରେ କାଳୀ ଇଞ୍ଜେକ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଧଳା ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ କଳା ଦେଖାଯାଏ। ଅଲେଜେଣ୍ଡରା ଙ୍କ ଆଖିରେ ମଧ୍ୟ କଳା ର କାଳୀ ଇଞ୍ଜେକ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା। ଯାହା ଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ସେ ଆଖି ରେ ଦେଖିବା ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା।

ପୋପେକ ର ଚାହାଣି ପାଇବା ପାଇଁ ଅଲେଜେଣ୍ଡରା ପ୍ରକ୍ରିୟା ର ଏହି ଉପାୟରେ ପିଓଟର ଏ ପାୟୋତ୍ର ନାମକ ଏକ ଟାଟୁ କଳାକାର ଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଅଲେଜେଣ୍ଡରା ର ଆଖିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା। ପାୟୋତ୍ର ଅଲେଜେଣ୍ଡରା କୁ ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଲା କି ଟିକେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅଛି ଆଉ ଦରଜ କମିବା ପାଇଁ ଔଷଧ ମଧ୍ୟ ଅଛି।

ତଲାସ ରୁ ଟାଟୁ କଳାକାର କିଛି ନଜାଣି ଥିବାର ଖୁଲାସ ହେଲା ଯିଏ ମଡେଲ ର ଆଖିକୁ ଗଭୀର କ୍ଷତ ପାଂହଚାଇଛି। ଟାଟୁ କଳାକାର ଶରୀରରେ କାଳୀ ର ବ୍ୟବହାର କଲା ଯାହା ଆଖିର ସ୍ପର୍ଶ ରେ ଆସିବା କଥା ନୁହେଁ। କିଛି ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ଟାଟୁ କଳାକାର ପାଖରେ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ କୌଶଳ ଓ ପରୀକ୍ଷଣ ନଥିଲା।

ବାଟେଡ ପ୍ରକ୍ରିୟାର ପରିଣାମ ସ୍ବରୂପ, ମଡେଲ କୁ ଗୋଟିଏ ଆଖିରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଲା। ଆଉ ସେ ପୁରା ନିଜର ଦୃଷ୍ଟି ହରେଇ ଦେଇ ପାରନ୍ତି। ଡେଲି ମେଲ କହିଲେ କି ଅଲେଜେଣ୍ଡରା କୁ ନିଜର ଦେଖିବାର ଦୃଷ୍ଟି ଶକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ତିନି ପ୍ରକାରର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିଲା। ଡାକ୍ତର କହିଲେ କି ସ୍ୟାହି ଅଲେଜେଣ୍ଡରା ର ସେଲ ପାଖରେ ପହଁଚି ଯାଇଛି ଆଉ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଆଖିର ଦୃଷ୍ଟି ଶକ୍ତି ଆଉ ଥରେ ପାଇବାର କିଛି ବି ଆଶା ନାହିଁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମାତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *