ସୁଶାନ୍ତ ଙ୍କୁ ନେଇ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଡ଼ ଖୁଲାସା , କହିଲେ ସେ ଫିଲ୍ମରୁ ବାହାର କରିଦେବା କଥା ରେ ଚିନ୍ତା ରେ ନଥିଲା

ମୁମ୍ବାଇ :- ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଏହି ଘଟଣା ବହୁତ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଲୋକ ମାନଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଛି କି ତାଙ୍କର ଏମିତି ଅଚାନକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପଛର କାରଣ କଣ ରହିଥିବ। ଏମିତିକି କିଛି ରିପୋଟ୍ ରେ ଚିନ୍ତାଶୀଳ ଯୋଗୁ ଜଣା ପଡୁଛି। କୁହା ଯାଉଛି କି ସେ ଗତ ଛଅ ମାସ ରୁ ଚିନ୍ତାରେ ରହୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଚିନ୍ତାରେ ରହିବାର କାରଣ କଣ ଥାଇପାରେ, ଏହା ଜଣା ପଡୁ ନଥିଲା। ଏବେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଖାସ୍ ସାଙ୍ଗ ଏକ ଇଣ୍ଟରବ୍ୟୁ ରେ ସୁଶାନ୍ତ ଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଲେ ଏବଂ ବହୁତ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଜଣେ ବାହାର ଲୋକ ଥିଲେ। ବଲିଉଡ ଏବଂ ଟିଭି ସିରିଏଲ ସହିତ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନଥିଲା | ସେ ବିହାର ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ ରୁ ସଂଘର୍ଷ କରି ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲେ। ଏବଂ ଏଠାକୁ ଆସି ଟିଭିର ବଡ଼ ନିର୍ମାତା ଏକତା କପୁରଙ୍କ ସିରିଏଲରେ କାମ କରିଥିଲେ | କିଛି ସମୟରେ ଏକ ନମ୍ବର ହୋଇଗଲେ। ଏହା ପରେ, ସିରିଏଲ ଛାଡ଼ି ଫିଲ୍ମ କୁ ଆସିଥିଲେ।

ମାତ୍ର 5 ବର୍ଷର ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟରରେ ସୁଶାନ୍ତ 12 ଟି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ତିନୋଟି “ଶହେ କୋଟି” କ୍ଲବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ‘ବ୍ୟୋମକେଶ୍’, ‘ରାବ୍ତା’, ‘ଧୋନି’, ‘ଛିଛୋରେ’, ‘ପିକେ’ର ଭଳି ବଡ଼ ବଡ଼ ନିର୍ମାତା ଙ୍କ ସହ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ସେ ମାତ୍ର ୩୪ ବର୍ଷର ଥିଲେ, ୭୦ ବର୍ଷର ନୁହଁ |

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଖାସ୍ ସାଙ୍ଗ ସନ୍ଦୀପ ସିଂ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ କି ସେ ଯେତେବେଳେ ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ସ୍ୱରସ୍ୱତୀ ଚନ୍ଦ୍ର ଵନଉଥିଲେ ତ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ। ସେତେବେଳକୁ ସେ “ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା”ରୁ ଯଥେଷ୍ଟ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିସାରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ଏହି ପିଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ, ଟିଭି ପାଇଁ ନୁହଁ।

ଅନେକ ଥର ଅଭିନେତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିଥା’ନ୍ତି | ସେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ଅଙ୍କିତା | ସେତେବେଳେ ସେ ଏହା କହିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଯିବେ, ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସାଙ୍ଗର ଫିଲ୍ମ କରିବେ | ସେତେବେଳେ ସେ ଔଷଧ ଖାଉଥିଲେ ତେବେ ସେ ତାଙ୍କ ଲୋ ଫେଜ୍ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ |

ସାତଟି ଫିଲ୍ମ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କଠାରୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ କହିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ , ଏହା ପଛରେ କ’ଣ ଘଟଣା ରହିଛି ତାହା ସେମାନେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ | ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ହେବାର କାରଣ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଗତ ୫ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ୩୦ ବା ୪୦ ଫିଲ୍ମ ଛାଡ଼ିଛନ୍ତି କେହି ଏଥିରେ ବି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ |

ଲୋକମାନେ କେଜାଣି କେଉଁ ଗୋଷ୍ଠୀବାଦ ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି | ସେ ଜଣେ ବାହାର ଲୋକ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଏକତା କପୁର୍, ଧର୍ମା ପ୍ରୋଡ଼ୋକ୍ସନ୍, ୟଶରାଜ, ସାଜିଦ୍ ନାଡୟାଡବାଲା, ନିରଜ୍ ପାଣ୍ଡେ ଏବଂ ଦିନେଶ୍ ପୁଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଲୋକଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ୫ବର୍ଷ ରେ ୧୨ ଟି ଫିଲ୍ମ ଦେଇଥିଲେ।

ଏହା ସହିତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ କି ଏଥିରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ନଥିଲା। ତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସୁଶାନ୍ତ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ର କାରଣ ସେମିତି ସ୍ଥିତି ହୋଇ ନଥିବ, ଏଥିପାଇଁ ଯାଞ୍ଚ ହେବା ଜରୁରୀ ଅଟେ। ସେହି ଅନୁସନ୍ଧାନ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଜାଣିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *