ଦେଖନ୍ତୁ video : ପାର୍କିଙ୍ଗରେ କାର ତଳେ ଲୁଚିଥିଲା ୧୦ଫୁଟର କୁମ୍ଭୀର, ଏମିତି ଧରା ଯାଇଥିଲା

ଘ-ଟ-ଣା ଫ୍ଲୋରିଡାର ଅଟେ

ଏଠାରେ ତ ଝିଟିପିଟି ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଡରି ଯାଇଥାନ୍ତି। ଭାବନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ୧୦ଫୁଟର ବଡ଼ କୁମ୍ଭୀର କାହାକୁ ଦେଖାଯିବ ତାହେଲେ ତାଙ୍କର କଣ ହେବ? ବାସ୍ତବରେ, ଆମେରିକାର ଫ୍ଲୋରିଡାରେ କୁମ୍ଭୀର ଦେଖିବା ସାଧାରଣ କଥା ଅଟେ। କିନ୍ତୁ ଭାଇ, କେହି ଚିନ୍ତା କରି ନଥିବେ କି ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ଏଲିଗେଟର ପାର୍କିଙ୍ଗରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ଗୋଟିଏ କାର ତଳେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ର ଭିଡିଓ ଦେଖି ଇଣ୍ଟରନେଟର ଜନତା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଅଟନ୍ତି।

କଣ ଅଟେ ଘ-ଟ-ଣା?

ରି-ପୋ-ର୍ଟ ମୁ-ତା-ବକ, ଘ-ଟ-ଣା ଫ୍ଲୋରିଡାର Tampa ସହରର ଅଟେ। ଯେଉଁଠାରେ ଗୋଟିଏ ୧୦ଫୁଟ ଲମ୍ବା କୁମ୍ଭୀରକୁ ପାର୍କିଙ୍ଗରେ ଥିବା କାର ତଳେ ଦେଖି ଲୋକମାନେ କୋଳାହଳ ଖେଳାଇ ଦେଇଥିଲେ।’ଏବୀସୀ’ର ରି-ପୋ-ର୍ଟ ମୁତା-ବକ, ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ଗୋଟିଏ ଆ-ପା-ର୍ଟ-ମେଣ୍ଟ କ-ମ୍ପ୍ଲେ-କ୍ସର ଅଟେ। ଯେତେବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ କୁମ୍ଭୀରକୁ ଦେଖିଥିଲେ ତ ସେମାନେ ଘ-ଟ-ଣା-ର ସୂ-ଚ-ନା ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ।

ଡାଇନୋସର ଅଟେ?

କାରତଳେ ମନଷ୍ଟର!

ରାତିରେ କାର ପାଖକୁ ଯିବାକୁ ଡର ଲାଗିବ..

ତା ମୁହଁରୁ ଟେପ କିଏ ହଟେଇବ?

ଶୀଘ୍ର ହିଁ ‘ହିଲ୍ସବୋରୋ କାଉଣ୍ଟି ଶେରିଫ ଅଫିସ’ର ଅଫିସର ଘ-ଟ-ଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ କୁମ୍ଭୀରକୁ ଖୋଜି ବାହାର କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ତାକୁ ମାପିଥିଲେ ତ ତା ସାଇଜ ୧୦ଫୁଟ ୨ଇଞ୍ଚ ହୋଇଥିଲା। ଜଣା ଯାଉଛି, ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଖ-ବ-ର ଲେଖା ଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬୨ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଏବଂ ପାଖାପାଖି ପାଞ୍ଚଶହ ଲାଇକ୍ସ ମିଳିସାରିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *