ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଵିଵାହ କଲେ ଛାତ୍ର, ଲୋକମାନଙ୍କ କମେନ୍ଟ – ଆଧୁନିକ ସମସ୍ୟାର ଆଧୁନିକ ସମାଧାନ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆପଣ ଦେଶ ଓ ବିଦେଶ ର ଏପରି ଅନେକ ଖବର ଦେଖିବାକୁ ଓ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ, ଯାହା ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କଷ୍ଟକର । ନିକଟରେ ଏହି ଚିତ୍ର ଫେସବୁକ-ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭାଇ-ରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଫଟୋ ରେ ଜଣେ ପିଲା ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ବିବାହ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କ୍ୟାପସନ୍ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଯେ ଏହି ପିଲା ସ୍କୁଲ ଯିବା ପାଇଁ ବିରକ୍ତ ପ୍ରକାଶ କରୁଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଯାହା ଯାହାଫଳରେ ସେ ଘରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିପାରିବେ । ଲୋକମାନେ ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ଅନେକ ମଜାଦାର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଏହି ଚିତ୍ର ଆଜିର ନୁହେଁ । ଏହି ମାମଲାଟି ବହୁତ ପୁରୁଣା କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଫଟୋ ସୋସିଲ ମେଡ଼ିଆ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ଫଟୋ 2017 ରେ ଯେତେବେଳେ ଗୁଗୁଲରେ ସର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ ଏକ ଫେସବୁକ ପେଜରେ ଏହି ଫଟୋ ଟି ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ମାମଲାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବା ପରେ ଘ-ଟଣାଟି ଚେନ୍ନାଇର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଏହା ପରେ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ର ତାଙ୍କ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ସେହି ଛାତ୍ର ଟି ଦଶମରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଫିଲିଙ୍ଗିସ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫିଲିଙ୍ଗିସ ହଁ କହିଥିଲେ।

ନିର୍ବନ୍ଧର ଘଟଣା

ଘଟଣା ସମୟରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବୟସ 15 ଥିବାବେଳେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବୟସ 23 ବର୍ଷ ଥିଲା। ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର ହେଲେ। କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଏହି ବିବାହ ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପୁଅ ନାବାଳକ ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ବିବାହ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର କୌଣସି ଅପଡାଟେ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା ଯୋଗଦାନର ଫଟୋ ପୁଣି ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଲୋକମାନକ ମଜାଳିଆ ମନ୍ତବ୍ୟ

ଫଟୋ ଭାଇ-ରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କଲା । ଜଣେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଆଧୁନିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ଆଧୁନିକ ହେବା ଉଚିତ୍। ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ପିଲାଟି ବହୁତ ସ୍ମାର୍ଟ ହୋଇଗଲା । କିଛି ଲୋକ ଏପରିକି ଶିଶୁ ନମ୍ବର ମାଗିଥିଲେ ତାର ସବୁ ରିପୋର୍ଟ ଜାଣିବା ପାଇଁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *