ସେଟ ଉପରେ ଅଚାନକ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି ୭୦ବର୍ଷର ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ଶଟ ଦେଉ-ଦେଉ ପଡ଼ିଯିବାରୁ ରୋକିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ସୁଟିଂ

ମୁମ୍ବାଇ.୭୦ବର୍ଷର ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ (mithun chakraborty)ଙ୍କର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି। ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ସେ ସିନେମା ଦ କଶ୍ମୀର ଫାଇଲସର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ହିଁ ସେଟ ଉପରେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ, ଯାହାପରେ ସୁଟିଂ ମଝିରୁ ହିଁ ରୋକିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଖାଦ୍ୟ ବିଷାକ୍ତ ହୋଇଯିବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଏତେ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା କି ସେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ପାରୁନଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ବିଶ୍ରାମ ନେବାପରେ ସେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପୂରା କରିଥିଲେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦିଆଯାଉଛି କି ସିନେମାର ସୁଟିଂ ନଭେମ୍ବରରୁ ହିଁ ମସୁରୀରେ ଚାଲିଛି।

ମଧ୍ୟମ ଦିନର ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ସିନେମାର ଡାଇରେକ୍ଟର ବିବେକ ରଞ୍ଜନ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ ଜଣାଇଛନ୍ତି କି ଏକ ଏକ୍ସନ ସିନର ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିଲା, ଯାହା ବହୁତ ମାପଚୁପରେ କରାଯାଉଥିଲା। ସୁଟିଂର ଦୃଶ୍ୟ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରର ପାଖାପାଖି ଥିଲା। ଖାଦ୍ୟ ବିଷାକ୍ତ ହୋଇଯିବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଏତେ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା କି ସେ ଠିକ ଭାବେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ପାରୁନଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ବିଶ୍ରାମ ନେବାପରେ ସେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପୂରା କରିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ବିବେକ ମିଥୁନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସମୟରେ କହିଛନ୍ତି କି ସେ ପୂର୍ବ ଚାରି ଦଶକରୁ କାମ କରି ଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏମିତି ସେଟ ଉପରେ ପଡିଯିବା ଘଟଣା ଆଗରୁ କେବେ ଘଟିନାହିଁ।

ସିନେମା ଦ କଶ୍ମୀର ଫାଇଲସର କଥା କହିବା ତ ଏହି ସିନେମା ୧୯୯୦ରେ କଶ୍ମୀରୀ ବାସୀଙ୍କ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଅତ୍ୟାଚାର, ନରସଂହାର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଚାଲିଯିବା କାହାଣୀକୁ ଦେଖାଯାଇଛି। ସିନେମାରେ ମିଥୁନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନୁପମ ଖେର ଏବଂ ପୁନୀତ ଇସ୍ସର ବି ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଛନ୍ତି। ମିଥୁନ ଶେଷଥର ୨୦୧୯ରେ ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀଙ୍କ ସିନେମା ତାଶକନ୍ଦ ଫାଇଲରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *