ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ମେସେଜରେ ବି-ର-କ୍ତ ହୋଇଗଲେ ମହିଳା, ବସଙ୍କୁ ଝା-ଡୁ-ରେ ମା-ରି ସୁଝେଇଲେ ରା-ଗ – ଦେଖନ୍ତୁ video

ଚୀନର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ବସଙ୍କୁ ଝାଡୁରେ ମା-ରୁ-ଥି-ବା-ର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ମହିଳା ଜଣେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଆ-ରୋ-ପ ଲଗାଇଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ବସ ଅନେକ ଦିନରୁ ତାଙ୍କୁ ହ-ଇ-ରା-ଣ କରୁଥିଲେ। ଏହି ମହିଳା ବହୁତ ବି-ର-କ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ।

ଚୀନର Heilongjiang ପ୍ରାନ୍ତର ଜଣେ ସରକାରୀ ଏଜେନ୍ସିରୁ ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଛି କି ଏହି ମହିଳା ନିଜ ବସଙ୍କୁ ଝା-ଡୁ-ରେ ମା-ରୁ-ଛ-ନ୍ତି, ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଉପରକୁ ପାଣି ଫୋ-ପା-ଡୁ-ଛ-ନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଥାକରେ ରଖା ଯାଇଥିବା ବହି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ମା-ରି-ଛ-ନ୍ତି।

ସେଠାର ଏହି ପୂରା ଘ-ଟ-ଣା ସମୟରେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ବସ ନିଜ ଚୌକିରେ ବସି ରହିଥାନ୍ତି ଏବଂ ନିଜେ ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି। ସେଠାରେ ମହିଳା ନିଜ ବସଙ୍କ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଥାନ୍ତି ସେଠାରେ ଅନେକ ଥର ସେ ଫୋନରେ କଥା ହେଉ ଥିବାର ଏବଂ ଏପଟସେପଟ ହେଉଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି।

ଟାଇମ୍ସ ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ମହିଳାଙ୍କର ଆ-ରୋ-ପ ଥିଲା କି ତାଙ୍କ ବସ ତାଙ୍କୁ ତିନୋଟି ସ୍ଥାନରେ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ମେସେଜ ପଠାଇଥିଲେ।ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ସେ ଅଫିସର ଅନ୍ୟ ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଅ-ଭ-ଦ୍ରା-ମୀ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। ସେଠାରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଭିଡିଓରେ ବାରମ୍ବାର କହୁଥିଲେ କି ସେ ଏହି ମେସେଜ କେବଳ ଥଟ୍ଟା ମଜାରେ ପଠାଇଥିଲେ।

ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁସାରେ,ବନ୍ଗ ନାମକ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଗୋଟିଏ ସରକାରୀ ଗରୀବୀ ହଟାଇବା ଏଜେନ୍ସୀର ଡିପ୍ଟି ଡାଇରେକ୍ଟର ଥିଲେ। ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବ-ହି-ଷ୍କା-ର କରି ଦିଆଯାଇଛି। ସେଠାରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ମିଳୁଛି ଏବଂ ନିଜ ବସଙ୍କ ବି-ରୁ-ଦ୍ଧ-ରେ ନେଇଥିବା ପ-ଦ-କ୍ଷେ-ପ ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି।

ଚୀନର ନ୍ୟୁଜ ଏଜେନ୍ସୀ ଶିନ୍ହୁଆ ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆନ୍ତରିକ ତ-ଦ-ନ୍ତ ପରେ ଦୋ-ଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରାଯାଇଛି। ଏହି ରି-ପୋ-ର୍ଟ-ରେ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି କି ସେ ଜଣେ ଅଣ ଅନୁଶାସିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ବୋଧହୁଏ ନିଜ ସୀ-ମା ଭୁଲି ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି।

ଦ ଟାଇମ୍ସ ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ସରକାରୀ ଏଜେନ୍ସିର ପ୍ରଶାସନ ମହିଳାଙ୍କ ବି-ରୁ-ଦ୍ଧ-ରେ କୈାଣସି ପ୍ରକାରର କା-ର୍ଯା-ନୁ-ଷ୍ଠା-ନ ଗ୍ର-ହ-ଣ କରି ନାହାନ୍ତି। ମନା ଯାଉଛି କି ଏହି ମହିଳା ଗୋଟିଏ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦେଇ ଗତି କରୁଥିବା କାରଣରୁ ହିଁ ପ୍ରଶାସନ ତାଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି କା-ର୍ଯ୍ୟା-ନୁ-ଷ୍ଠା-ନ ଗ୍ର-ହ-ଣ କରି ନାହାନ୍ତି।

ଗୌରବର କଥା ହେଉଛି କି ଚୀନର ଫେମିନିଷ୍ଟ ଏକ୍ଟିବିଷ୍ଟ ଲୁ ପୀନ ଟାଇମ୍ସ ୱେବସାଇଟ ସହିତ ଇଣ୍ଟରବ୍ୟୁରେ କହିଥିଲେ କି ଏମିତି ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ଅଧିକାଂଶ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅ-ତ୍ୟା-ଚା-ର ସହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଚୁପ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ କାରଣ ବୋଧହୁଏ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେ-ତ୍ର-ରେ ହେଉଥିବା ସେ-କ୍ସୁ-ଏ-ଲ ହଇରାଣରେ ମହିଳାମାନଙ୍କର ଚା-କି-ରି ଚାଲି ଯିବାର ବି-ପ-ଦ ରହିଥାଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *