ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବିଷୟରେ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗି କହିଛନ୍ତି- ହଁ, ମୁଁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ନେଉଛି..

ବଲିଉଡର ମେଡ୍ ଫର୍ ଇଟ୍ ଅନ୍ୟ ଦମ୍ପତି ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ ଥିବା ଅଭିଷେକ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ରସାୟନ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ନିଜ ଦମ୍ପତି ଲକ୍ଷ୍ୟ ସହିତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ପାଇଁ ଦେଖାଯାଇଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଅଭିଷେକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ କଣ କହିଛନ୍ତି।

ଗ୍ଲାମରସ୍ ସେଲିବ୍ରିଟି ଜୀବନ ଅପେକ୍ଷା ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ବାସ୍ତବରେ, କେବଳ ଗୁଜବ ଆଧାରରେ ସେଲିବ୍ରଟିଙ୍କ ଘର ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥାଏ। ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଓ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି କିଛି ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ କିଛି ଗୁଜବ କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ଘର ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଯାଉଥିଲା।

ଅଭିଷେକ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ କହିଥିଲେ- ଠିକ୍ ଅଛି.. ମୁଁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ନେଉଛି।

ଏହା ୨୦୧୬ର କଥା ଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସରବଜିତର ପ୍ରମୋସନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗାଯୋଗକାରୀମାନେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ପୋଜ୍ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ, ତାପରେ ସେଠାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଅଭିଷେକ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଉଠାନ୍ତୁ। ଯଦିଓ ଏହା ଏକ ବଡ଼ ବିଲ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ପରେ ଏହା ଏକ ବଡ ପ୍ରସଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲା।

ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସଫଳତାରେ ସେ ଖୁସି ନଥିଲେ ବୋଲି ଖବର ଆସିଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ଛାଡପତ୍ରକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ଏହି ମାମଲା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା, ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କ ଟୁଇଟରରେ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ଟୁଇଟି କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଠିକ୍ ଅଛି ମୁଁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ପାଇଛି।ମତେ ଜଣାଇବା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ, ମୁଁ କେତେବେଳେ ପୁନର୍ବାର ବିବାହ ଆପଣ ମୋତେ କହିବେ କି?

ଏହି ଟୁଇଟ ପରେ ଅଭିଷେକ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ଓ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଭିତରେ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ ଏବଂ ଆମ ସମ୍ପର୍କକୁ କିପରି ଚଳାଇବା ଉଚିତ୍ ତାହା କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇନାହିଁ। ଅଭିଷେକ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କେତେ ଭଲ ପାଏ। ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଜାଣେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ମୋତେ କେତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସଫଳତାରେ ଖୁସି ନୁହନ୍ତି, ଏହା କେବଳ ଗୁଜବ ଥିଲା। ଯଦି ଓ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସଫଳତାକୁ ତାଙ୍କର ଇଗୋ ହଟ୍ ବୋଲି ବିବେଚନା କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଓ ଅଭିଷେକଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଆଦୌ ହୋଇନଥିଲା।

ଦମ୍ପତିମାନେ କେବେବି ଏହି ଭୁଲ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଠିକ୍ ଭାବରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିର କହିବାର କିଛି ଅଧିକାର ନାହିଁ। ତେଣୁ ଅଭିଷେକ ଓ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ଭିତରେ ବୁଝାମଣା ଦେଖାଇଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ରକ୍ଷା କଲେ। ସାଧାରଣ ଦମ୍ପତି ଏଭଳି ଭୁଲ୍ କରନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ସମ୍ପର୍କରେ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ପ୍ରବେଶ କରି ଏହି ବିଷୟକୁ ଅଧିକ ବଢାନ୍ତି। ଅର୍ଥାତ୍ ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅର୍ଥାତ୍ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କେବେ ବି ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ପ୍ରବେଶ କର ନାହିଁ।

ସେହି ସମୟରେ, ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ସାଥୀମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁଳନା କରିଥାନ୍ତି, ଯାହା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲ୍। ଯଦି ତୁମେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ତୁଳନା କର, ସେମାନେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କର ନିଜସ୍ଵ ଗୁଣ ଅଛି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଥିଙ୍କର ମଧ୍ୟ କିଛି ନିଜସ୍ଵ ଗୁଣ ଅଛି। ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିକୁ କାହା ସହ ତୁଳନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଝଗଡ଼ା ସବୁ ଦମ୍ପତି ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ ତୁମ ସହିତ ତୁଳନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯଦି ଝଗଡ଼ା ହୁଏ ଗୋଟିଏ କାନରେ ଶୁଣି ଅନ୍ୟ କାନରେ ବାହାର କରିଦିଅ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ୍ କରିଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ଲୋକଙ୍କ କଥାରେ ଆସନ୍ତି ତ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯିବ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *