ଦାନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣାର ବାହାନା କରି ନେଲେ ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କଠାରୁ ଆପଏଣ୍ଟମେଣ୍ଟ, ଘରେ ପଶି ଲୁଟି ନେଇଗଲେ ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ନଗଦ ଟଙ୍କା

ଅମୃତସରର ସିଭିଲ୍ ଲାଇନ୍ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଲରେନ୍ସ ରୋଡରେ ଥିବା ଶାସ୍ତ୍ରୀ ନାଗରରେ ଜଣେ ମହିଳା ଡାକ୍ତର ବନ୍ଧକ ରଖିବା ପରେ ଚାରିଜଣ ଡକାୟତ ତାଙ୍କ ଘରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଏବଂ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟି ଖସି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମହିଳା ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଘରେ ବିଶ୍ରାମ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ବିଧାୟକ ସୁନୀଲ ଦତ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ଡାକ୍ତର ଶିବାଙ୍ଗୀ ଆରୋରା ତାଙ୍କ ଶାଶୁ, ପିଲା ଏବଂ ଆଟେନ୍ଡେଣ୍ଟଙ୍କ ସହ ଘରେ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଦୁଇଟି ଆକ୍ଟିଭା ଗାଡ଼ିରେ ଚାରିଜଣ ଯୁବକ ଆସି ତାଙ୍କ କୋଠରୀର କବାଟ ବାଡେଇଥିଲେ। କବାଟ ଖୋଲିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସେବାୟତଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କର ଦାନ୍ତରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି ଏବଂ ସେ ଔଷଧ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ଏହା ଉପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କୋଠରୀ ଭିତରକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା। ଚାରିଜଣ ଡକାୟତ ପିସ୍ତଲ ବାହାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଡରାଇ ଗୋଟିଏ କୋଠରୀରେ ପୁରା ପରିବାରକୁ ବନ୍ଧକ ରଖିଥିଲେ।ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଡକାୟତମାନେ ଘରେ ରଖାଯାଇଥିବା ସୁନା ଅଳଙ୍କାର, ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନଗଦ ଟଙ୍କା ଏବଂ ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ନେଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।

ଅମୃତସର ପୋଲିସ କମିଶନର ସୁଖଚେନ ସିଂ ଗିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୁକୁର ସ୍କ୍ୱାଡ ଏବଂ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଦଳ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି। କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ହେପାଜତରେ ନେବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *