ଅଭିନେତା Viraf Patel ଏବଂ ସଲୋନି ଖନ୍ନା ବିବାହ କରିଥିଲେ , ମୁଦି ବଦଳରେ ରବର ବ୍ୟାଣ୍ଡ ପିନ୍ଧାଇଥିଲେ । ମୋଟ ଖର୍ଚ୍ଚ 150 ଟଙ୍କା ଅଟେ

ବଲିଉଡ ହେଉ କିମ୍ବା ଟିଭି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ବିବାହ ଭିଡ଼ିଓ ଏବଂ ଫୋଟୋ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ । ଏମାନଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାର କାରଣ ଏମାନଙ୍କ ବିବାହ ଖୁବ ବଡ଼ ଏବଂ ରାଜକୀୟ ଶୈଳୀରେ ବଡ଼ ବଜେଟ ସହ କରିଥାନ୍ତି । ସାଧାରଣ ଲୋକମାନେ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କର ପୋଷାକ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଥିମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି କପି କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଦୁଇଟି ସେଲିବ୍ରିଟି ଏହି ପରମ୍ପରାକୁ ଭାଙ୍ଗି ଏକ ଉଦାହରଣ ଦେଇଛନ୍ତି । ସିରିଏଲ ‘ ନାମକରଣ ‘ ରେ ବିରାଫ ପଟେଲ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଲୋନି ଖନ୍ନା ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ବିବାହ ଏତେ କମ ମୂଲ୍ୟରେ ହୋଇଛି ଯେ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

ବାନ୍ଦ୍ରା ଫୋର୍ଟରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ :

ଟିଭି ଅଭିନେତା ବିରାଫ ପଟେଲ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଲୋନି ଖନ୍ନା ଏବେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ବିନା ଶବ୍ଦରେ ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରା ଫୋର୍ଟରେ 6 ମେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ସରଳତାର ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଉଭୟ କାହିଁକି ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଏହାକୁ ଜାଣି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ସଲାମ କରିବେ । କାରଣ ଉଭୟ ଅବଶିଷ୍ଟ ଟଙ୍କାକୁ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ହିତରେ ଲଗାଇବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ।

ଖର୍ଚ୍ଚ ମାତ୍ର 150 ଟଙ୍କା :

ଯେଉଁଠାରେ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ କଥା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏବେ ବିରାଫଙ୍କର ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି । କାରଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଯେ ଏହି ବହାଘରଟି ଏତେ ସରଳ ଉପାୟରେ କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଏଥିରେ ବିରାଫ ଏବଂ ସଲୋନିଙ୍କର ଯୋଡି କେବଳ 150 ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛି ।

କଣ କହିଥିଲେ ବିରାଫ :

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Saket Sethi (@saketsethi)

ଏହି ବିବାହ ପରେ ଯେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କ ଫୋଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆସିଥିଲା ତେବେ ସେ ମିଡ଼ିଆ ସାମ୍ନାରେ ଏହି ବିବାହକୁ ନେଇ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ କରୋନାକୁ ଦେଖି ସେମାନେ ନିଜ ବିବାହ ପ୍ଲାନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ । ବିରାଫ କହିଥିଲେ , ‘ ସେ କେବଳ 150 ଟଙ୍କାରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଫିସ ପାଇଁ ସେମାନେ ବିବାହ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାରଙ୍କୁ 100 ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଅବଶିଷ୍ଟ 50 ଟଙ୍କା ଫୋଟୋ କପିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା । ଉଭୟ କୌଣସି ଅଦ୍ଭୁତ ବିବାହ ଚାହୁଁନଥିଲେ । ବିବାହର ଯେଉଁ ଟଙ୍କା ବଞ୍ଚିଥିଲା ବିରାଫ ତାକୁ କରୋନା ରୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଦାନ କରିଥିଲେ । ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ , ‘ ସେମାନେ ବିବାହ ପାଇଁ ଯାହା ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିଥିଲେ ସେମାନେ ଏହାକୁ କରୋନା ସହ ଲଢ଼ୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ । ସେଥିରୁ ତାଙ୍କୁ ଆଶା ଅଛି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଏବଂ ଏକତ୍ରକୁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ମିଳିବ ।

ଆଙ୍ଗୁଠି ବଦଳରେ ପିନ୍ଧାଇଲେ ରାବର ବ୍ୟାଣ୍ଡ :

ବିରାଫ ପଟେଲ ଏହା ମଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀ ସଲୋନିଙ୍କୁ ବିବାହରେ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ମୁଦି ପିନ୍ଧାଇନଥିଲେ । ମୁଦି ବଦଳରେ ସେ ରବର ବ୍ୟାଣ୍ଡରେ କାମ ଚଳାଇଥିଲେ ବୋଲି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ । ବିରାଫ କହିଲେ କି ସେ ସେହି ସମୟରେ ମୁଦି ଆଣିପାରିନଥିଲେ କାରଣ ଏହା ଉପଲବ୍ଧ ନଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଏକ ରବର ବ୍ୟାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ପିନ୍ଧାଇଥିଲେ ।

ସଲୋନି ବିବାହକୁ ସ୍ମରଣୀୟ ମନେକରିଛନ୍ତି :

ବିରାଫଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସଲୋନିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ସେ ନର୍ଭସ ଥିଲେ ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ , ସେ ଭଲ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଭାବିଥିବା ଅପେକ୍ଷା ଏହା ଅଧିକ ସ୍ମରଣୀୟ ଥିଲା ।

ଏହି ସାଙ୍ଗମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ :

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଏହି ବିବାହରେ ସେମାନଙ୍କର ନିକଟତମ ସାଙ୍ଗ ସାକେତ ସେଟ୍ଟୀ , ଆରତୀ ଏବଂ ନିତିନ ମିରାନୀ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ସାକେତ ସେଟ୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ବିବାହ ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *