ପୁନମ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଫାଇଲ ହେଲା FIR, ଗୋଆ ବେଳାଭୂମିରେ କରିଥିଲେ ଉଲଗ୍ନ ଫୋଟୋଶୁଟ

ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଜନ୍ମଦିନ ଉପଲକ୍ଷେ ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ବେଳାଭୂମିରେ ଦୌଡ଼ିବାର ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏହାକୁ ନେଇ ବହୁତ ମିମସ କରାଯାଇଥିଲା |

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତଥା ମଡେଲ ମିଲିନ୍ଦ ସୋନମ ନିକଟରେ ହିଁ ଗୋଆ ବେଳାଭୂମିରେ ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ | ସେ ଏହି ଫୋଟୋ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ଫାଇଲ ହୋଇଯାଇଛି | ଏହି ଫୋଟୋ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କ୍ଲିକ କରିଥିଲେ | ଏବଂ ଏହାର କେପସନରେ ମିଲିନ୍ଦ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ-୫୫ ଏଣ୍ଡ ରନିଙ୍ଗ |

ସମାଚାର ଏଜେନ୍ସି ANIର ଆଧିକାରିକ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଏକ ଟ୍ୱିଟ ମୁତାବକ କୋଲୱା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଆଇପିସି ଧାରା ୨୯୪ ଏବଂ ଆଇଟି ଆକ୍ଟର ଧାରା ୬୭ ଅଧୀନରେ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେସ ରେଜିଷ୍ଟର କରିନିଆ ଯାଇଛି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଧାରା ୨୯୪ ଅଶ୍ଳୀଳ ଅଭିନୟ ଏବଂ ଗୀତ ପାଇଁ ଅଟେ ଏବଂ ଆଇଟିର ଧାରା ୬୭ ଅଶ୍ଳୀଳ ସାମଗ୍ରୀକୁ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ ଫର୍ମରେ ପବ୍ଲିସ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାର ବିରୋଧରେ ରହିଛି |

ଏହିଅ ଅଭିଯୋଗ ଗୋଆ ସୁରକ୍ଷା ମଞ୍ଚ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଫାଇଲ କରାଯାଇଛି | ତେବେ ନିକଟରେ ହିଁ ମଡେଲ ତଥା ଅଭିନେତା ପୁନମ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ଗୋଆରେ ଉଲଗ୍ନ ଫୋଟୋଶୁଟ କାରିବାକୁ ନେଇ FIR ଫାଇଲ କରାଯାଇଥିଲା | ପୁନମଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ସରକାରଙ୍କର ୱାଟର ୱାର୍କସ ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ପରେ ହୋଇଥିଲା | ତେବେ ପୁନମ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାରେ ଜାମିନ ମିଳିସାରିଛି କିନ୍ତୁ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ ଯେ କଣ ମିଲିନ୍ଦଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି କେସରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳୁଛି କି ନାହିଁ |

ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ କରାଯାଇଥିଲା ମିମ:

ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ବେଳାଭୂମି ଉପରେ ଦୌଡିବା ଫୋଟୋକୁ ସେୟାର କରାଯିବା ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାକୁ ନେଇ ବହୁତ ମିମ କରାଯାଇଥିଲା | ଲୋକମାନେ ଅଣ୍ଡରଗାରମେଣ୍ଟ ଉପହାର କାରିବା ଠାରୁ ନେଇ ହର୍ମୋନ୍ସ ଆଉଟ ଅଫ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଯିବା ପରି କଥାକୁ ଲେଖି ମିଲିନ୍ଦଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଫୋଟୋର ଉପହାସ କରିଥିଲେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *