ବିବାହ ପରେ ନେହା ବଦଳାଇଲେ ନିଜ ନାମ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କଲେ ସେୟାର

ହିନ୍ଦୁ ମାନ୍ୟତା ଅନୁସାରେ ବିବାହ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାମକୁ ନିଜ ନାମ ସହିତ ଯୋଡ଼ିଥାନ୍ତି | ଏମିତିରେ ନେହା ମଧ୍ୟ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କର ନାମକୁ ନିଜ ନାମ ସହିତ ଯୋଡି ନେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏକ ଛୋଟ ଟ୍ଵିଷ୍ଟ ସହିତ |

ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ସହିତ ଗାୟିକା ନେହା କକ୍କଡ ନିଜର ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ସହିତ ସାତ ଫେରା ନେବା ପରେ ନିଜ ଜୀବନର ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟର ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ନୂତନ ପ୍ରାରମ୍ଭ ହୋଇଛି ତେବେ ଅନ୍ଦାଜ ବଦଳିବ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ଅଟେ | ଏମିତିରେ ନେହା କକ୍କଡ ବିବାହ ପରେ ନିଜର ନାମ ବଦଳାଇ ନେଇଛନ୍ତି | ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ନୂତନ ନାମର ଘୋଷଣା କରି ଦେଇଛନ୍ତି |

ବିବାହ ପରେ ନେହାଙ୍କର ନୂତନ ନାମ :

ହିନ୍ଦୁ ମାନ୍ୟତା ମୁତାବକ ବିବାହ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାମକୁ ନିଜ ନାମ ସହିତ ଯୋଡ଼ିଥାନ୍ତି | ଏମିତିରେ ନେହା ମଧ୍ୟ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କର ନାମକୁ ନିଜ ନାମ ସହିତ ଯୋଡି ନେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏକ ଛୋଟ ଟ୍ଵିଷ୍ଟ ସହିତ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନେହା ନିଜର ପ୍ରୋଫାଇଲ ନାମ ନେହା କକ୍କଡ ହିଁ ରଖିଛନ୍ତି, କେବଳ ସେ ଏହାର ଆଗକୁ ମିସେସ ସିଂହ ଲେଖି ନେଇଛନ୍ତି | ଅର୍ଥାତ ସେ ନିଜର ନାମରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ନାହାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ନାଁଟିକୁ ଟିକିଏ ଲମ୍ବା ନିଶ୍ଚିନ୍ତ କରି ଦେଇଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକ ନେହାଙ୍କୁ ମିସେସ ସିଂହ କହି ମଧ୍ୟ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ପାରିବେ |

ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନେହାଙ୍କର ବିବାହ ଫୋଟୋ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଇଛି | ସବୁଆଡେ ତାଙ୍କର ଫୋଟୋ ଗୁଡିକର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି | ମେହେନ୍ଦି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିବାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ରୀତିନୀତିକୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦରତାର ସହିତ ପାଳନ କରାଯାଇଛି ଯେ ପ୍ରଶଂସକ ଫୋଟୋ ଗୁଡିକର ପ୍ରଶଂସା କରି ଠାକୁ ନାହାନ୍ତି | ଫୋଟୋକୁ ଛାଡିଲେ ଏପରି ଏମିତି ଅନେକ ଭିଡ଼ିଓର ମଧ୍ୟ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରାଯାଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ରୋହନପ୍ରୀତ ଏବଂ ନେହାଙ୍କର ରୋମାଣ୍ଟିକ ଅନ୍ଦାଜ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଏସବୁକୁ ଛାଡିଲେ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କର ନୂତନ ସଂଗୀତ ନେହୁ ଦ ବ୍ୟାହ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ସମୟରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି ଯେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି | ଏମିତିରେ ତାଙ୍କ ସଂଗୀତକୁ ମଧ୍ୟ ଜବରଦସ୍ତ ରେସପନ୍ସ ମିଳୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *