ରଣବୀରଙ୍କୁ ନିଜ ପିତା (ଅଭିଷେକ) ଭାବି ଯେତେବେଳେ କୁଣ୍ଢାଇ ପକାଇଥିଲେ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା, ଏପରି ଥିଲା ଐଶୋର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାତୁଣୀ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବୟସ ୯ବର୍ଷ । ଆରାଧ୍ୟା ନଭେମ୍ବର ୧୬,୨୦୧୧ ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ବାପା ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ମାତା ଐଶୋର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏ ବର୍ଷ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଜନ୍ମଦିନରେ କୌଣସି ଭୋଜି ହେବ ନାହିଁ । ମିଡ୍ ଡେ ଅନୁସାରେ, ବଲିଉଡର ସମସ୍ତ ଉତ୍ସବ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱଳ୍ପ ଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଛୋଟ ହେବ। ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଥରେ ଐଶୋର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଝିଅ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପିତା ଭାବି ନେଇଥିଲେ |

ବାସ୍ତବରେ, ଅଭିଷେକଙ୍କ ପରି ରଣବୀର ଏକ ଜ୍ୟାକେଟ ଏବଂ କ୍ୟାପ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇ ଆରାଧ୍ୟା ତାଙ୍କୁ ନିଜ ବାପା ବୋଲି ଭାବି ଦୌଡ଼ି ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଥିଲେ। କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଐଶୋର୍ଯ୍ୟା ଏହି କାହାଣୀ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ।

୨୦୧୬ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏ ଦିଲ୍ ହେ ମୁସ୍କିଲ୍ ରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଥିଲେ ଐଶୋର୍ଯ୍ୟା। ଏହି ସମୟରେ ଐଶୋର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ରଣବୀର କପୁର ଏକ ଫ୍ୟାସନ ପତ୍ରିକା ପାଇଁ ଏକ ଫଟୋସୁଟ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଫଟୋ ସୁଟ ସମୟରେ ଆରାଧ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଐଶୋର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହ ଥିଲେ। ଏଠାରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କର ଭୁଲ୍ ଧାରଣା ଥିଲା ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପିତା।

ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଐଶୋର୍ଯ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଥରେ ଆରାଧ୍ୟା ବୁଝିଥିଲେ ଯେ ରଣବୀର ତାଙ୍କ ପିତା।

ସେ କହିଥିଲେ ଦିନେ ସେ ଦୌଡ଼ି ଆସି ରଣବୀରଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ତାଙ୍କ କୋଳରେ ବସିଯାଇଥିଲେ। କାରଣ ତାଙ୍କ ବେଶଭୂଷା ଏକଦମ୍ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପରି ଥିଲା। ଆରାଧ୍ୟା ରଣବୀରଙ୍କ ମୁହଁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ।

ଐଶୋର୍ଯ୍ୟା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରଣବୀର ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଅତ୍ୟନ୍ତ ମଜାଦାର ଅଟେ। ଆରାଧ୍ୟା ରଣବୀରଙ୍କୁ ଆର୍. କେ. କହି ଡାକନ୍ତି | ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବହୁତ ମଜା କରନ୍ତି।

ଆରାଧ୍ୟା ହୁଏ ତ ଏକ ଶିଶୁ କଳାକାର ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଅଭିଷେକ – ଐଶୋର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ସାଧାରଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପରି ପାଳୁଛନ୍ତି। ଆରାଧ୍ୟା ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହ ଅତି ନିକଟତର ଏବଂ ଅନେକ ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧନ ଥିବା ଦେଖାଯାଏ।

ଆରାଧ୍ୟା ଧିରୁଭାଇ ଅମ୍ବାନୀ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶିକ୍ଷାଦାନ କରନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଲା ପଡ଼ିଥିବାରୁ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ ରହିଛି।

ଐଶୋର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ତାଙ୍କ ଝିଅ ବିଷୟରେ ବହୁତ୍ ସକାରାତ୍ମକ। ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏକୁଟିଆ ଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ।

ଐଶୋର୍ଯ୍ୟା ରାୟ କୁଆଡେ ଯାନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ସବୁବେଳେ ଝିଅର ହାତ ଧରିଥାନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲର ଟାର୍ଗେଟରେ ଆସିବାକୁ ପଡିଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *