କୁକୁରମାନେ ହେବେ ଅଫିସର , ଏହି କମ୍ପାନୀଟି ଦେଇଛି ବମ୍ପର ନିଯୁକ୍ତି, ଦରମା 15 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

ଆମେରିକାର ଏକ ବିୟର କମ୍ପାନୀ କୁକୁରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିଛି ବମ୍ପର ପଦବୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଦରମା ହିସାବରେ 15 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବାର ଘୋଷଣା କରିଛି । କମ୍ପାନୀ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରି ଏହି ପଦବୀ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।

ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଛି କି , ‘ ମୁଖ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା ପଦ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଏକ ଯୋଗ୍ୟ କୁକୁର ଖୋଜୁଛି । ଯେଉଁ କୁକୁରଟି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଚୟନ ହେବ ତାକୁ 20 ହଜାର ଡଲାର ଅର୍ଥାତ 15 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକେଜ ଦରମା ଦିଆଯିବ ‘ ।

ପୋଷ୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଚୟନ ହୋଇଥିବା କୁକୁରଟିର ସର୍ବୋତ୍ତମ ସ୍ୱାଦ , ନୂତନ ସ୍ୱାଦ ପାଇଁ ଗବେଷଣା , ପେଟ ପ୍ରକଳ୍ପର ଦାୟୀତ୍ୱ ରହିବା ଦରକାର । ଗୋଟିଏ ଧାଡିରେ କହିବାକୁ ଗଲେ କୁକୁରକୁ ଗୁଣାତ୍ମକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଏବଂ ଉତ୍ପାଦର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସଡର ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଆମେରିକାରେ ରହି କୁକୁର ଦରମା ସହ ଜୀବନ ବୀମା ମଧ୍ୟ ପାଇବ , ଯାହା କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ କୁକୁର ଭିତରେ ଏଭଳି ଗୁଣ ଅଛି ତାହେଲେ ଆପଣ 28 ଏପ୍ରିଲ ସୁଦ୍ଧା ଆବେଦନ କରିପାରିବେ । ଏହି ଚାକିରି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାର ଏହା ହେଉଛି ଶେଷ ତାରିଖ ।

ଆମର ସହଯୋଗୀ ସାଇଟ India.com ଅନୁସାରେ , କମ୍ପାନୀ #BuschCTOcontest ର ବ୍ୟବହାର କରିଛି । ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ନିୟମ ହେଉଛି କି ମାଲିକଙ୍କୁ ନିଜ କୁକୁରର ଭଲ ଫୋଟୋ ପଠାଇବାକୁ ପଡିବ । ଏଥି ସହ ତାଙ୍କୁ କହିବାକୁ ହେବ ଯେ କାହିଁକି ତାଙ୍କ କୁକୁର ଏହି ପଦ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବୋଲି ? କମ୍ପାନୀ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କଲାପରେ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *