ଗାଡ଼ିରେ ସୀଢିରେ ନେଇଯାଉଥିଲେ ପୁଅମାନେ, ‘ଏମିତି ଭୟ-ଙ୍କର ସାମିଜିକ ଦୂରତା କେବେ ଦେଖିଛନ୍ତି? ‘

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସିଢୀ ନେଇ ଯାଉଥିବା ଦୁଇଜଣ ଲୋକଙ୍କ ଫଟୋ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଏହି ଫଟୋକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ସମୟରେ ମଜାଦାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସିଢୀ ନେଇ ଯାଉଥିବା ଦୁଇଜଣ ଲୋକଙ୍କ ଫଟୋ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହସିହସି ଗଡିଯିବେ। କୋରୋନା ଭାଇରସରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କୌଶଳକୁ ଆପଣେଇ ନେଉଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରକାରର କୈାଶଳକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ସିଢୀ ନେଇଯିବା ପାଇଁ ଦୁଇଜଣ ଲୋକ ଅଲଗା-ଅଲଗା ଗାଡ଼ି ଚଲାଇଛନ୍ତି। ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା(Anand Mahindra) ଏହି ଫଟୋକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ସମୟରେ ମଜାଦାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଫଟୋରେ ଦେଖା ଯାଉଛି କି ଦୁଇଜଣ ବାଇକ ଚାଳକ ମଜାଦାର ଉପାୟରେ ସିଢୀକୁ ନେଇ ଯାଉଥିଲେ। ସେ ନିଜ ଗଳାରେ ସିଢୀକୁ ଗଳେଇ ରଖିଥିଲେ। ଏହା କୈାଣସି ନୂଆ ଫଟୋ ନୁହେଁ। ଏହି ଫଟୋ ୨୦୧୭ରୁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ମଜାଦାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସହିତ ପୁଣିଥରେ ଏହି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖି ଏହି କଠିନ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ହସ ଆସି ଯାଉଛି। କିଛି ସାମାଜିକ ଦୂରତାର କୌଶଳ ସୁରକ୍ଷାରୁ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ଭୟ-ଙ୍କର ହୋଇପାରେ।’

ଫଟୋ ସେୟାର ହେବାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳି ସାରିଛି। କମେଣ୍ଟ ସେକସନରେ ଲୋକମାନେ ଏମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *