ଅନୁଷ୍କା ଶେଟ୍ଟି ଠାରୁ ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ବୋହୂ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦକ୍ଷିଣର ଏହି 8ଟି ସୁନ୍ଦର ହିରୋଇନ ବିନା ମେକଅପରେ ଦେଖାଯାନ୍ତି ଏପରି ଏପରି

ବାହୁବଳୀଙ୍କ ଦେବସେନା ଏବଂ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଷ୍କା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ 39 ବର୍ଷ ବୟସ | ନଭେମ୍ବର 1981 ରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ମାଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ସ୍ବିଟି। ଅନୁଷ୍କା ଅଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୃଷ୍ଠଭୂମିରୁ ଆସିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ କେହି ଫିଲ୍ମରେ ନାହାଁନ୍ତି । ଅନୁଷ୍କା ନିଜେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଭାରତ ଠାକୁରଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଯୋଗ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ।ଏହି ସମୟରେ ସେ ଜଣେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ନଜରରେ ଆସିଥିଲେ। ସେହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଅଫର କରିଥିଲେ । ହଁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କର ଅନେକ ଗ୍ଲାମରସ ଫଟୋ ଦେଖିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ବିନା ମେକଅପ ରେ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ କେବେ ଦେଖିନଥିବେ। ଆସନ୍ତୁ ସେ ବିଷୟରେ କିଛି ଫଟୋ ଦେଖିବା ।

ଅନୁଷ୍କା ସେଟ୍ଟୀ:

ଅନୁଷ୍କା 2005 ରେ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସୁପର’ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଅବଶ୍ୟ, ସେ 2006 ରେ ଦକ୍ଷିଣରେ ମାନ୍ୟତା ପାଇଥିଲେ ” ବିକ୍ରମରକୁଡୁ” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ।ସେ ଡନ୍ (2007), ‘କିଙ୍ଗ’ (2008), ‘ଶୋର୍ୟ୍ଯମ’ (2008), ‘ବିଲା’ (2009), ଅରୁନ୍ଧତୀ (2009), ‘ରାଗଡା’ (2010) ,ବେଦମ (2010), ଭାନାମ (2011), ରୁଦ୍ରମାଦେବୀ (2015) ଏବଂ ସିଙ୍ଗହମ୍ -2 ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

ନୟନତାରା:

ନୟନତାରା ଲକ୍ଷ୍ମୀ (2006), ବଡିଗାର୍ଡ (2010), ସିଂହା (2010), ସୁପର (2010), ରାଜା-ରାନୀ (2013), ଇରୁ ମୁଗାନ୍ ଆଦି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ:

କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ମଗଧୀରା (2009), ଡାର୍ଲିଂ (2010), ଶ୍ରୀ ପରଫେକ୍ଟ (2011) ପରି ଅନେକ ସୁପରହିଟ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି |ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ବଲିଉଡର ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ ‘ସିଙ୍ଗହମ’ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ କାଜଲ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ।

ନାମିତା:

ନାମିତା ‘ସୋନଥମ’ (2002), ଚାନକିଆ (2005), କୋଭାଇ ବ୍ରଦର୍ସ (2006), ବିଲା (2207), ଇନ୍ଦ୍ରା (2008) ପରି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଛନ୍ତି।

ସମନ୍ଥା ଆକ୍କିନେନି:

ସାମନ୍ଥା ଆକ୍କିନେନି ଡୋକଡୁ (2011), ନୀଥାନେ ଏନ ପୁନାଭାସନ୍ତମ ପୋନ୍ଭାସନ୍ତମ (2012), ରେ ଅଟାରିଣ୍ଟିକି ଡେରେଡି (2013), ମନମ (2014), କଥୀ (2014) ପରି ହିଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାମ କରିଛନ୍ତି।

ତୃଷା କୃଷ୍ଣନ:

ତ୍ରିଶା କୃଷ୍ଣନ ‘ମୌନମ ପେସିଆଡେ'(2002), ସାମି (2003), ଗିଲି (2004), ଭାରସାମ (2004), ପୂର୍ଣ୍ଣାମୀ (2006) ସାରଭାନ (2009) ପରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ ।

ଶ୍ରୀୟା ସରନ:

ଶ୍ରୀୟା ସରନ ମନମ (2014), ଶିବାଜୀ ବସ (2007), ଛତ୍ରପତି (2005), ତୁଜେ ମେରୀ କାସାମ (2003), ଥୋଡ଼ା ତୁମ ବଦଲୋ ଥୋଡା ହମ (2004), ବାବୁଲ (2006), ଦୃଶ୍ୟମ (2015) ପରି ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ସ୍ନେହା ଉଲାଲ :

ସ୍ନେହା ଉଲାଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନେନୁ ମେକୁ ତେଲୁସା ..? (2008), ସିମ୍ହା (2010), ଦେବୀ (2011), ମୋଷ୍ଟ ୱେଲକମ୍ (2012) ପରି ଅନେକ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *