ସାରା‌ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଏହା ଶୁଣି ମାଆ ଅମୃତା ଦେଲେ ଏମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା…

ବଲିଉଡର ନବାବ ବା ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଦୁଇଥର ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ସୈଫ କରୀନାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କୁ ବାହା ହୋଇଥିଲେ, ଯାହାଦ୍ଵାରା ତାଙ୍କର ‌ଦୁଇଟି ଛୁଆ ହୋଇଥିଲା। ଗୋଟିଏ ଝିଅ ସାରା ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଇବ୍ରାହିମ। ସାରା ଏବଂ ଇବ୍ରାହିମ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସୈଫ ଏବଂ ଅମୃତାଙ୍କର ଛାଡ଼ପତ୍ର ହୋଇଥିଲା। ଏହାପରେ ସାରା ଏବଂ ଇବ୍ରାହିମ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଥିଲେ ଏବଂ ଅମୃତା ସିଙ୍ଗଲ ଅଭିଭାବକ ହୋଇ ନିଜ ଦୁଇ ଛୁଆଙ୍କର ପାଳନ ପୋଷଣ କରିଥିଲେ।

ଅମୃତା ସିଂହ କେବେବି ନିଜର ଦୁଇ ଛୁଆଙ୍କୁ କୈାଣସି କଥାରେ କମି ଅନୁଭବ ହେବାକୁ ଦେଇନାହାନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ସାରା ନିଜ ମାଆଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ କ୍ଲୋଜ ବଣ୍ଡିଙ୍ଗ ଶେୟାର କରିଥାନ୍ତି। ଅମୃତା ଏବଂ ସାରା ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତାର ସଂପର୍କ ରଖିଥାନ୍ତି। ସାରା ନିଜର ପ୍ରତ୍ୟେକ କଥା ନିଜ ମାଆ ଅମୃତାଙ୍କ ସହିତ ଶେୟାର କରିଥାନ୍ତି।

କୁହାଯାଉଛି କି ସାରାଙ୍କ ନିଜ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଅମୃତା ବହୁତ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ନିଭାଇଥାନ୍ତି। କୁହାତ ଏହା ମଧ୍ୟ ଯାଉଛି କି ଯେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କର ସହମତି ମିଳେନାହିଁ ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାରା ନିଜ ଜୀବନର କୈାଣସି ବି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ପରିଶେଷରେ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବାସ୍ତବରେ ସେ କିଏ ଅଟନ୍ତି ଯାହା ସହିତ ସାରା ନିଜର ପୂରା ଜୀବନ ବିତେଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପୂରା ଜୀବନ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସାରା…

ବଲିଉଡର ୟଙ୍ଗ କଳାକାର ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଏକ ଇଣ୍ଟରବ୍ୟୁରେ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ କି ସେ କାହା ସହିତ ପୂରା ଜୀବନ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସାରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଥିଲେ କି ସେ ନିଜ ମାଆ ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କ ସହିତ ପୂରା ଜୀବନ ବିତେଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସାରା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କର ଏହି କଥା ଉପରେ ମାଆ ଅମୃତା ବହୁତ ଅଧିକ ରାଗିଛନ୍ତି।

ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଏକ ଇଣ୍ଟରବ୍ୟୁରେ କହିଥିଲେ କି ସେ ଯେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ମାଆ ଅମୃତାଙ୍କ ସହିତ ପୂରା ଜୀବନ ତାଙ୍କ ସହିତ ବିତେଇବା ବିଷୟରେ କୁହନ୍ତି ତ ସେ ନିରାଶ ହୋଇଯାଆନ୍ତି। ସେ ନିରାଶ ଏଥିପାଇଁ ହୁଅନ୍ତି କାରଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାଆଙ୍କ ପରି ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମନ ହୋଇଥାଏ କି ସେ ନିଜ ଝିଅର ବାହାଘର ଧୁମଧାମରେ କରିବେ। ସାରା କହିଛନ୍ତି କି ଯେତେବେଳେ ମାଆ ମୋ କଥା ଶୁଣି ନିରାଶ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ତ ମୁଁ କହିଥାଏ କି ବାହାଘର ପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହି ପାରିବି, ଏଥିରେ କଣ ଅସୁବିଧା ଅଛି?

ମାଆ ଏବଂ ଝିଅର ସଂପର୍କକୁ ଶବ୍ଦରେ ପ୍ରକାଶ କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଅଟେ। ବିଶେଷକରି ସେତେବେଳେ, ଯେତେବେଳେ ଝିଅ ବଡ ହୋଇ ଯାଇଥାନ୍ତି ତ ମାଆଙ୍କର ଛାଇ ହେବାକୁ ଲାଗିଥାନ୍ତି। ଝିଅ ଏହା ବୁଝିବାକୁ ଲାଗିଥାନ୍ତି କି ଗୋଟିଏ ଛୁଆର ପାଳନପୋଷଣ କରିବାରେ ମାଆଙ୍କୁ କେତେ କଷ୍ଟ ହୋଇଥାଏ। ଏହି କାରଣରୁ ବଡ଼ ହେବାପରେ ଝିଅମାନେ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ସହିତ ଭାବାନ୍ତର ଭାବେ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି।

ଏଥିପାଇଁ ସାରା ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ସେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ। ଏମିତି କଥା ଅନେକ ଝିଅଙ୍କ ମନରେ ଥିବ କି ସେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ସହିତ ପୂରା ଜୀବନ ବିତାଇବେ। କିନ୍ତୁ ସାମାଜିକ ରିତୀନିତି ଏମିତି ହେଉଛି କି ଲୋକମାନେ ବାହାଘର ପରେ ଝିଅଙ୍କୁ ଶାଶୁ-ଶଶୁରଙ୍କ ସହିତ କିମ୍ବା ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଠିକ ବୋଲି ମାନିଥାନ୍ତି, ସେଠାରେ ଝିଅ ଯଦି ବାହାଘର ପରେ ନିଜ ମାଆ-ବାପାଙ୍କ ସହିତ ରହିବ ତ ଏହାକୁ ସମାଜ ସ୍ଵୀକାର କରିନଥାଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *