ଅର୍ଜୁନ କପୁର ପ୍ରଥମେ ଅର୍ପିତା ଖାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ସେଠାରୁ ସିଧା ପହଞ୍ଚିଗଲେ ବିବାହିତା ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ହୃଦୟରେ

ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଯେତିକି ରଙ୍ଗୀନ ଦେଖାଯାଏ । ସମାନ ରଙ୍ଗୀନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କର ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ । ଜନାପଡେନାହିଁ ତାଙ୍କ ନାମ କେବେ କାହା ସହ ଯୋଡି ହୋଇଯାଏ ଏବଂ କାହା ସହିତ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ । ଭାରତରେ ବିବାହ ସାତ ଜନ୍ମର ବନ୍ଧନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଉଥିବାବେଳେ ବଲିଉଡ ତାରକାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ କରିବା ଏବଂ ଭାଙ୍ଗିବା କେବଳ ଏକ ଖେଳ । ବିବାହ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ କାରଣ ସେମାନେ ଏକ ନୂତନ ଜୀବନ ସାଥୀ ଖୋଜନ୍ତି ।

ଆଜି ଆମେ ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ । ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅର୍ପିତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡେଟ କରିସାରିଛନ୍ତି। ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ୟ ଅଟେ । ଅଭିନେତା କପୁର ଏକଦା ଅରପିତା ଖାନଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଥିଲେ। ଏହି ଦୁଇଜଣ ଏକାଠି ସବୁ ଜାଗାରେ ଦେଖାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଖବର ସବୁଆଡେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା । ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ବନ୍ଧନ ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ ଥିଲା।

ଯଦି ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ଅର୍ଜୁନ ଏକ ଶିଶୁର ମାତା ମଲାଇକା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିଲେ। ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ହୃଦୟ ମଲାଇକା ଉପରେ ରହିଗଲା। ମଲାଇକା ଆରୋରା ଖାନ ସେହି ସମୟରେ ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ମଧ୍ୟ ଅର୍ପିତାଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିଥିଲେ। ଅନ୍ୟପଟେରେ ମଲାଇକା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ।

୨୦୧୭ ରେ ମଲାଇକା ଏବଂ ଅରବାଜ ସେମାନଙ୍କର ୧୭ବର୍ଷର ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ । ଏହି ଖବର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରି ଦେଇଥିଲା। ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ମଲାଇକା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠତା ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଦୁହେଁ ଏବେ ଏକାଠି ଦେଖାଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଅର୍ଜୁନଙ୍କଠାରୁ ୧୨ ବର୍ଷ ବଡ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ଟ୍ରୋଲିଂକୁ ନେଇ ସେ ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ କିଛି ଖାତିର କରିନଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦମ୍ପତି ପ୍ରାୟତଃ ପାର୍ଟୀରେ କିମ୍ବା ଛୁଟିଦିନରେ ଏକାଠି ଦେଖାଯାନ୍ତି । ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଏବଂ ମଲାଇକାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଥର ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଦୁଇଜଣ ନିଜ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ସଫେଇ କରିନାହାଁନ୍ତି। ଖବର ଅଛି ଯେ ଉଭୟ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିପାରିବେ । ଉଭୟ ପ୍ରାୟତଃ ଏକାଠି ପାର୍ଟୀ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ ।

ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସର୍ଦ୍ଦାର କା ଗ୍ରାଣ୍ତସନରେ ନଜର ଆସିବେ। ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ପରିନୀତି ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ସନ୍ଦୀପ ଅର ପିଙ୍କି ଫରାର’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। ଯାନେଇଦାଉଛୁ କି ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୯ ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । କୋଭିଡ -୧୯ ହେତୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରିଲିଜ ପ୍ରଥମେ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *