କରୀନାଙ୍କ ଝିଆରୀଙ୍କ ଏକ ଖରାପ ନିଶା ଥିଲା, ବିରକ୍ତ ହୋଇ ବେବୋ ଭଉଣୀ କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ..

ମୁମ୍ବାଇ.କୋରୋନା (Corona)ର ଆକସ୍ମିକ ଭୟ ସାରା ଦେଶରେ ଖେଳି ଯାଇଛି। ଏହି ଭୟଙ୍କର ଭାଇରସ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଦିନ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି। ହେଲେ, ସରକାର ଲୋକଙ୍କ ସୁବିଧାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ବହୁତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି। ସେଠାରେ, ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଭଳିବି ବଲିଉଡ କଳାକାର ମାନେ ନିଜ କାମକୁ ଛାଡି ଘରକୁ ଯିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ସେଠାରେ, କିଛି କଳାକାର ଶୋଶିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ମହଜୁଦ ଅଛନ୍ତି। କଳାକାରଙ୍କ ସହ ଯୋଡା କେତେ କାହାଣୀ-କଥା, ପୁନରାବୃତ୍ତି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ବି ଶୋଶିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହା ମଧ୍ୟରେ କରୀନା କପୂର (Kareena Kapoor) ଙ୍କ ଝିଆରୀ ଏବଂ କରିଶ୍ମା କପୂର (karisma Kapoor)ଙ୍କ ଝିଅ ସମାୟରା କପୂରଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ କାହାଣୀ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି କା‌ହାଣୀରେ ମାଉସୀ କରୀନା ନିଜ ଝିଆରୀକୁ ଏକ ଖରାପ କଥା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରାଇଥିଲେ ଏବଂ ପୁଣି କରିଶ୍ମାକୁ ଆଦେଶ ବି ଦେଇଥିଲେ।

ତାଛଡା କରୀନା ଏହିଦିନ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ବାମୀ ସୈଫ୍ ଅଲ୍ଲୀ ଖାଁ ଏବଂ ପୁଅ ତୈମୂର ଅଲ୍ଲୀ ଖାଁ ସହିତ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ପରିବେଶକୁ ଉପଭୋଗ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। କରୀନା ଶୋଶିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବି ମହଜୁଦ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ପୁଅ ସହିତ ଫଟୋକୁ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ହେଲେ,ସମାୟରାର ଏକ ପ୍ରକୃତି ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିନାହିଁ ଏବଂ ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ସମାୟରା ତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉ। ଏତିକି ନୁହେଁ, କରୀନା ଏହି ବିଷୟରେ କରିଶ୍ମା ସହ ବି କଥା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବି ଝିଅ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଉପଦେଶ ଦେଇଥିଲେ।

ଏକ ଶୋ ସମୟରେ କରୀନା ନିଜ ଭଉଣୀର ଝିଅ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ କରିଶ୍ମାର ଝିଅ ସମାୟରାକୁ ବହୁତ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଲାଗିଛି ଏବଂ ସେଇ ଖରାପଟି ‌ହେଉଛି ଫୋନ୍, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ସାରାଦିନ ସେହି ଫୋନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛି।

ସେ କହିଥିଲେ- ମୋ ଝିଆରୀ କେବଳ ୧୪ ବର୍ଷର ଅଟେ । ସେ ପୂରାଦିନ ଶୋଶିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛି।

କରୀନା କହିଥିଲେ କି ମୁଁ ଲୋଲୋକୁ କହିଛି କି ସମାୟରାର ଶୋଶିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ବ୍ୟବହାର କମ୍ କରିବା ଦରକାର, କାରଣ ଯେବେ ତମେ ପୂରାଦିନ ଶୋଶିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛ ତ ତମେ ଆଉ କିଛି କରିପାରୁ ନାହଁ। ନା ତମେ ବହି ପଢ଼ି ପାରୁଛ, ନା ତମେ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ସମୟ ଦେଇପାରୁଛ।

କରୀନା କହିଥିଲେ କି ସମାୟରା ଦିନସାରା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟବହାର କରିବତ ଗୋଟେଦିନ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସେ ଭୁଲିଯିବ। ଏମିତି ଚାଲୁ ରହିବ ତ ସମାୟରା ବାହାର ଦୁନିଆକୁ ଭୁଲିଯିବ।

ଜଣା ଯାଉଛିକି ସମାୟରା, କରିଶ୍ମା ଏବଂ ବିଜନେସ ମ୍ୟାନ ସମୈନ ସଞ୍ଜୟ କପୂରଙ୍କ ଝିଅ ଅଟନ୍ତି। ଅଭିଭାବକଙ୍କଠାରୁ ମୁକ୍ତ ହେବାପରେ ସମାୟରା ମାଆଙ୍କ ସାଥିରେ ହିଁ ରହୁଛନ୍ତି। ହେଲେ, ସେ ବାପାଙ୍କର ବି ପାଖରେ ଏବଂ ବୋଧହୁଏ ସେ ବାପାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ବି ଯାଆନ୍ତି।

ସମାୟରା ଏବେ ପଢୁଛନ୍ତି। କରିଶ୍ମା ଝିଅର ଭବିଷ୍ୟତ କୁ ନେଇ ଏକ ଇଣ୍ଟରବ୍ୟୁ ରେ କହିଥିଲେ କି ସେ ଯେଉଁ ପ୍ରଫେଶନରେ ଯିବାକୁ ଚାହିଁବ ଯାଇପାରିବ, ସେ ତାଙ୍କୁ ପୂରା ସମର୍ଥନ କରିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *