ଯୁବତୀ ସହ ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଧୁତା ତାପରେ ପ୍ରେମ, ବଳା-ତ୍କାର କରି କଲେ ଗର୍ଭବତୀ, ଏକ ଭିଡିଓ ଏମିତି ନର୍କ ବନେଇଦେଲା ଜୀବନ

ପାନିପତ: ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଦିନରେ ଝିଅମାନଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା କରି ଅନେକ ଅପରାଧ ମାମଲା ଉନ୍ମୋଚିତ ହେଉଛି। ହରିୟାଣାରେ ଏପରି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଟିକଟକ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଝିଅ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଭାଇରାଲ କରିବାର ଧମକ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ବଳା-ତ୍କାର କରିଥିଲେ।

ବଳାତ୍କାର ପରେ ଝିଅର ଗର୍ଭପାତ:

ଘଟଣା ଘଟିଛି ଜିନ୍ଦ ଜିଲ୍ଲାରେ। ଯେଉଁଠାରେ ପୀଡ଼ିତା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଯେ ବଳା-ତ୍କାର ପରେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଗର୍ଭବତୀ କରାଇଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବୟାନ:

haryana panipat victim girl Physical abuse after pregnant by tiktok friend kpr

ତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଟିକ ଟକ୍ ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଠାରେ ପାନିପାତ୍ ର ଜଣେ ପୁଅ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ, ଝିଅକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁ ହେବାକୁ କହିଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ଅନଲାଇନରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଓ ପରେ ଦେଖା , ପରେ ତାଙ୍କୁ ବୁଲିବାକୁ ନେଇ ବଳାତ୍କାର କରି ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ବେଳେ ପୋଲିସ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବୋଲି କହିଛି। ସେ ପାନିପତ୍ ସହରର ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରନ୍ତି। ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ବଳାତ୍କାର କରି ଭାଇରାଲ କରିବାର ଧମକ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ମୃତ୍ୟୁ ଧମକ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଧାରାରେ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *