ବେଗମଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ- ସ୍ୱାମୀ ପିଲାମାନଙ୍କର କ୍ଷୀର ପିଅନ୍ତି, ଶୁଖିଲା ଫଳ ମଧ୍ୟ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ, ମାମଲା ମହିଳା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​

ଘର ଭାଙ୍ଗିବା, ମହିଳାଙ୍କ ସହ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ତଥା ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ମାମଲା ଏ ସବୁ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଏବଂ ମହିଳା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଜାରି ରହିଛି। ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅଭିଯୋଗ ସହିତ ଆସନ୍ତି, ଯାହା ସମାଧାନ କରିବାରେ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ପୋଲିସର ଝାଳ ବାହାରି ପଡେ| ଏପରି ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ମାମଲା ଗିର୍ଦ୍ନିବାଗ ମହିଲା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀ (ସ୍ୱାମୀ) କୁ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର କ୍ଷୀର ପିଇବା ଏବଂ ଶୁଖିଲା ଫଳ ଖାଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ, ପନିପରିବା ବଗିଚାରୁ ଆସିଥିବା 32 ବର୍ଷୀୟା ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଭୁଲ ଆଚରଣରେ ଏତେ ରାଗିଗଲେ ଯେ ମହିଳାମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆସିଥିଲେ | ପୀଡିତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ 2016 ରେ ନିଜ ପରିବାରର ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ ଛୋଟ ଅଟନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କ ହେତୁ ସେମାନେ ପ୍ରତିଦିନ କ୍ଷୀର ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ତଥାପି, ସ୍ୱାମୀମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ପିଲାମାନଙ୍କ ଅଂଶର କ୍ଷୀର ପିଅନ୍ତି |

ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ପରେ ସେ 2 ଲିଟର କ୍ଷୀର ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାମୀ ଏହାକୁ ଦେଖି ପିଇଥିଲେ। ଅଧିକନ୍ତୁ, ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଖିଲା ଫଳ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ଖିଆଯାଏ | ଏଥିରେ ବିରକ୍ତ ହେବା ପରେ ବେଗମ୍ ମହିଳା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର କବାଟ ବାଡେଇଥିଲେ।

ସିଭିଲ ଇଞ୍ଜିନିୟର ହେଉଛନ୍ତି ସ୍ୱାମୀ :

ବେଗମଙ୍କ କଥାକୁ ଭୁଲ୍ ବୋଲି ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀରେ ସିଭିଲ ଇଞ୍ଜିନିୟର। ଠିକ ଠାକ ରୋଜଗାର ହୁଏ ତାଙ୍କର | ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଭଲ କାମ କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବେଗମ ପାଖରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷରେ ସମସ୍ୟା ରହିଛି | ବେଗମ ଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ି ସେ ସମସ୍ତ କ୍ଷୀରକୁ ଥରେ ପିଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ବେଗମ ଏକ ପଦାର୍ଥ ତିଆରି କରିଥିଲେ |

ଉଭୟଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ମହିଳା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକାଠି ରହିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା। ଏଥିସହ ସେ ଏହା ଆଉ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ବୋଲି କହି ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଏକ ତାରିଖ ଦିଆଯାଇଛି।

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *