ବିନା କପଡାରେ ଦୁନିଆ ସାମ୍ନାକୁ ନଜରରେ ଆସିଥିଲେ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀମାନେ, କିଏ ହାତରେ ତ କିଏ ପୁଣି ଶଯ୍ୟାରେ ନିଜ ଅଙ୍ଗକୁ ଲୁଚାଉଥିଲେ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଏହି ଜମାନାରେ ଲୋକମାନେ ନିଜ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତି ନାହିଁ। ଫିଲ୍ମ୍ ଦୁନିଆ ଏବଂ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କଳାକାରମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ବହୁତ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କିଛି ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ନ-ଗ୍ନ ଏବଂ ଟପଲେସ୍ ଫଟୋକୁ ଭାଇ-ରାଲ କରି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏପରି ହଟ୍ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କର ନ-ଗ୍ନ ଏବଂ ଟପଲେସ୍ ଚିତ୍ର ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବୁ..

କ୍ରିତିକା କାମ୍ରା:

୩୨ ବର୍ଷିୟ କ୍ରିତିକା କାମ୍ରାଙ୍କର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭଲ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୧୬ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଫଲୋ କରନ୍ତି। ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କ୍ରିତିକା ତାଙ୍କ ଫଟୋରେ ଟପଲେସ୍ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବିଛଣାରେ ଶୋଇ କରି ପୋଜ୍ ଦେଉଛନ୍ତି।

ସଲୋନି ଚୋପ୍ରା:

ସଲୋନି ଚୋପ୍ରା ଏହି ଭାଇ-ରାଲ୍ ଫଟୋରେ ଟପଲେସ ନଜରରେ ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ନିଜ ପ୍ରାଇ-ଭେଟ ପାର୍ଟକୁ ନିଜ ହାତରେ ଲୁଚାଇ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ଅନ୍ଦାଜ୍ ପାଇଁ ସଲୋନି ବହୁତ ଫେମସ। ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଲୋନି ଚୋପ୍ରା, ଯିଏକି ଟପ୍ ଉପରେ MTV ଗାର୍ଲ୍ସ ଅନ୍ ଟପ୍ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସହିତ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ୍ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲେ। ସଲୋନି ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ସୀମିତ ନଥିଲେ, ସେ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରେସ ୩ ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି।

ଶମା ସିକନ୍ଦର:

ଶମା ସିକନ୍ଦର ଥରେ ନିଜର ଟପଲେସ୍ ଫଟୋରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ବଡ଼ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ଆପଣମାନେ ଶମାଙ୍କୁ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ସେ ଏହି ଟପଲେସ୍ ଫଟୋରେ ନିଜ କେଶକୁ ନିଜ ପ୍ରାଇ-ଭେଟ ପା-ର୍ଟକୁ ଲୁଚେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ହଟ ଅବତାରକୁ ଫ୍ୟାନସ୍ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ।

ମାନ୍ଦନା କରିମି:

ମାନ୍ଦନା କରିମି ବିଗ୍ ବସ୍ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା। ମାନ୍ଦନା କରିମି ତାଙ୍କ ବୟାନରେ ନିଜର ଟପଲେସ୍ ଫଟୋସୁଟ୍ ରେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି। ୩୨ବର୍ଷିୟ ମଡେଲ୍-ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ୍ଦନା କରିମିଙ୍କୁ ଏହି ଫଟୋରେ ଆପଣମାନେ ଟପଲେସ୍ ରେ ଦେଖିପାରିବେ। ମାନ୍ଦନାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେ ଏହା ଏକ ବାଥରୁମରଫଟୋ।

ଶ୍ୱେତା ସାଲୱେ:

ଏହି ୩୬ବର୍ଷୀୟ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଟପଲେସ୍ ଫଟୋ ସହିତ ହେଡଲାଇନ୍ ରେ ଅଛନ୍ତି। ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ନୁହେଁ, ଶ୍ୱେତା ସାଲୱେ ନିଜର ଟପଲେସ୍ ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଥର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ବିକିନି ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଖୋଲା ବିକିନିରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

କଶ୍ମୀରା ଶାହା:

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କୃଷ୍ଣ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତଥା ଟିଭି ତଥା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ କଶ୍ମୀରା ଶାହା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ହଟ ଅବତାର ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ କାଶ୍ମୀରୀ ଶାହା ତାଙ୍କ ଛବି ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥା’ନ୍ତି। କଶ୍ମୀରା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଟପଲେସ୍ ନୁହଁ କିନ୍ତୁ ଏହି ଫଟୋରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନ-ଗ୍ନ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ୪୯ ବର୍ଷୀୟ କଶ୍ମୀରା ଏପରି ଏକ ପୋଜ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜର ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା।

ମନ୍ଦିରା ବେଦୀ:

ମନ୍ଦିରା ବେଦୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଫଟୋ ସହିତ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ ପାଇଁ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋରେ ଆପଣ ମନ୍ଦିରାଙ୍କୁ ଟପଲେସ୍ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିପାରିବେ। ମନ୍ଦିରା ଏକ ପତ୍ରିକା ପାଇଁ ଏକ ଟପଲେସ୍ ଫଟୋ ସୁଟ୍ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚିତ୍ରରେ ସେ ଦୁଇ ହାତରେ ନିଜର ଦୁଇ ସ୍ତ-ନକୁ ଲୁଚାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକର:

ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫଟୋରେ ନ୍ୟୁ-ଡ ପାଇଁ ମଧ୍ଯ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିବାକୁ ପଛେଇ ନାହାନ୍ତି। ଅଭିନେତା ଫରହାନ୍ ଅଖତରଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଶିବାନୀଙ୍କୁ ଏହି ଫଟୋ ଟପ୍ ଲେସରେ ଦେଖିପାରିବେ। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୧୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଶିବାନୀଙ୍କୁ ଫଲୋ କରନ୍ତି।

ମୋନିକା ଡୋଗରା:

୩୪ବର୍ଷୀୟ ମୋନିକା ଡୋଗରା ଟିଭିର ଲୋକପ୍ରିୟ ସୋ ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡିର ୮ମ ସିଜନରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଯଦି ଆପଣ ମୋନିକା ଡୋଗ୍ରାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ହଟ୍ ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ। ପ୍ରାୟତ ସେ ନିଜ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ସହିତ ଏହିପରି ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି। ମୋନିକାଙ୍କର ଏହି କଳା- ଧଳା ଫଟୋରେ ସେ ଏଥିରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନ୍ୟୁ-ଡ ରୂପରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *