ଘର ଭତରେ ଫା-ଶୀରେ ଝୁ-ଲି ବୋହୂ ଦେଇ ଦେଲେ ଜୀ-ବ-ନ, ଶଶୁର ଘର ଲୋକ ବାହାରୁ ବନାଉଥିଲେ video

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମୁଜଫ୍ଫରନଗରରୁ ଗୋଟିଏ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ବନ୍ଦ କୋଠରୀରେ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲି ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଏହା ଅଟେ କି ଘ-ଟ-ଣା ସମୟରେ ମୃ-ତକା-ଙ୍କ ଶଶୁର ଘର ଲୋକ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ବଦଳରେ କୋଠରୀ ବାହାରୁ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟାର ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରି ଦେଇଥିଲେ।

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମୁଜଫ୍ଫରନଗରର ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ବନ୍ଦ କୋଠରୀରେ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁ-ଲି ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଆ-ଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟର କଥା ଏହା ଅଟେ କି ଘ-ଟ-ଣା ସମୟରେ ମୃ-ତ-କାଙ୍କ ଶଶୁର ଘର ଲୋକ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ବଦଳରେ କୋଠରୀ ବାହାରୁ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟାର ଭିଡିଓ ବନାଉଥିଲେ। ଏତିକି ନୁହେଁ,ସେ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରି ଦେଇଛନ୍ତି।।

Google

ଘ-ଟ-ଣାର ସୂଚନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ପୋ-ଲି-ସ ଘ-ଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ ଏବଂ ଶ-ବର ପଞ୍ଚନାମା ଭରି ପୋ-ଷ୍ଟମ-ର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ମୃ-ତ-କାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଶଶୁର ଘର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଗମ୍ଭୀର ଆ-ରୋ-ପ ଲଗାଇଛନ୍ତି।ସେ ଶଶୁର ଘର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଯୌ-ତୁ-କ ହ-ତ୍ୟାର ଆ-ରୋ-ପ ଲଗାଇବା ସମୟରେ ଥା-ନାରେ ଲିଖିତ ଦରଖାସ୍ତ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅ-ଭିଯୋ-ଗ ମିଳିବା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ଶଶୁର ଘରର ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମୋ-କଦ୍ଦ-ମା ଜ-ମା କରିଛନ୍ତି ଏହା ସହିତ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରି ନେଇଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ମୁଜଫ୍ଫରନଗରର ଛପାର ଥା-ନା କ୍ଷେ-ତ୍ରର ଦତିୟାନା ଗାଁର ଅଟେ। ଯେଉଁଠାରେ କୋମଳ ନାମକ ବିବାହିତା ମହିଳା ବ-ନ୍ଦ କୋଠରୀରେ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁ-ଲି ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଜଣା ଯାଉଛି କି ମୃ-ତ-କ କୋମଳ ଶାହପୁର ଥା-ନା କ୍ଷେ-ତ୍ରର ପଲଣ୍ଡୀ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି।କୋମଳଙ୍କ ବାହାଘର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଦତିୟାନା ଗାଁର ଆଶିଷଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା।

ମୃ-ତ-କ କୋମଳଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆ-ରୋ-ପ ହେଉଛି କି ବାହାଘର ପରେ ହିଁ ମୃ-ତ-କାଙ୍କ ଶଶୁର ଘର ଲୋକ ଯୌତୁକ ଦା-ବି କରୁଥିଲେ ଏବଂ ମୃ-ତ-କ କୋମଳଙ୍କ ସହିତ ମା-ଡପି-ଟ କରୁଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ରବିବାର ଦିନ କୋମଳ ନି-ର୍ଯାତ-ନାରେ ବି-ର-କ୍ତ ହୋଇ ନିଜକୁ କୋଠରୀରେ ବ-ନ୍ଦ କରି ଫା-ଶୀ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ।

Google

ଏତିକି ନୁହେଁ, ଘ-ଟ-ଣା ସମୟରେ ଶଶୁରଘର ପକ୍ଷର ଲୋକ କୋଠରୀ ବାହାରୁ ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟାର ଭିଡିଓ ବନାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଘ-ଟ-ଣା ପରେ ମୃ-ତ-କାଙ୍କ ବାପଘର ଲୋକ ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷଙ୍କ ଉପରେ ଯୌ-ତୁ-କ ହ-ତ୍ୟାର ଆ-ରୋ-ପ ଲଗାଇଛନ୍ତି।ଏହା ସହିତ ବାପଘର ପକ୍ଷ ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷଙ୍କ ଉପରେ ଥା-ନାରେ ମ-କଦ୍ଦ-ମା ଜ-ମା କରିଛନ୍ତି।

ଘ-ଟ-ଣାର ସୂଚନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ପୋ-ଲି-ସ ଘ-ଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ ଏବଂ ଶବକୁ କବଜାରେ ନେଇ ପୋ-ଷ୍ଟମ-ର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେଠାରେ, ପୋ-ଲି-ସ ଶାଶୁ ଏବଂ ଶଶୁରଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରି ଆଗାମୀ କାର୍ଯାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏସପୀ ସିଟୀ ଅର୍ପିତ ବିଜୟବର୍ଗୀୟଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଉଛି କି ପୋ-ଲି-ସ ଘ-ଟ-ଣାର ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ତ-ଦ-ନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି। ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ହିଁ ଘ-ଟ-ଣାର ଖୁଲାସା କରାଯିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *