ଜର୍ଜିଆ ଏଣ୍ଡ୍ରିୟାନୀଙ୍କ ଏହି VIDEOରୁ ହଟୁନାହିଁ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ନଜର, ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଛାଇ ଯାଇଛି ଏହି video

ଜର୍ଜିଆ ଏଣ୍ଡ୍ରିୟାନୀ (Giorgia Andriani)ଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଅନ୍ଦାଜ ଦେଖାଯାଉଛି।

ଇଟାଲୀୟନ ମଡେଲ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜର୍ଜିଆ ଏଣ୍ଡ୍ରିୟାନୀ (Giorgia Andriani) ନିଜ ଅଭିନୟ ଦ୍ଵାରା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୋକମାନଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିତୁଛନ୍ତି। ସେ ନିଜ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ କାରଣରୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେବେଠାରୁ ତାଙ୍କ ନାମ ଅରବାଜ ଖାନ(Arbaaz Khan)ଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡା ହୋଇଛି,ସେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଜର୍ଜିଆଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଅନ୍ଦାଜ ଦେଖାଯାଉଛି।

ଜଣା ଯାଉଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଜର୍ଜିଆ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ, ଯାହାକୁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜର୍ଜିଆଙ୍କ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଅନ୍ଦାଜ ଉପରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ପାଗଳ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରୁ ଲୋକମାନେ ନିଜ ନଜରକୁ ମଧ୍ୟ ହଟେଇ ପାରୁନାହାଁନ୍ତି। ଭିଡିଓର କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ଲୋକମାନେ ଲଗାତର କମେଣ୍ଟ କରି ଜର୍ଜିଆଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାର ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି। ତ ଆସନ୍ତୁ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଦେଖନ୍ତୁ ଜର୍ଜିଆଙ୍କ ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ-

ଜଣା ଯାଉଛି, ଜର୍ଜିଆ ସୋସିଆଲ ନେଟୱର୍କିଙ୍ଗ ସାଇଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବହୁତ ଏକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମାଧ୍ୟମରେ ଜର୍ଜିଆ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହିତ ଲଗାତର ଯୋଡ଼ି ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି। ଜର୍ଜିଆ ପ୍ରତିଦିନ ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ଏଠାରେ ସେୟାର କରିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି। ସେଠାରେ, ଅରବାଜ ଖାନ ଏବଂ ଜର୍ଜିଆଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର କାହାକୁ ଅଜଣା ନାହିଁ। ମଲାଇକା ଅରୋଡାଙ୍କ ସହିତ ଛାଡ଼ପତ୍ର ପରଠାରୁ ହିଁ ଅରବାଜ ଖାନ ଏବଂ ଜର୍ଜିଆ ଏଣ୍ଡ୍ରିୟାନୀଙ୍କ ବାହାଘରର ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ ପ୍ରାୟତଃ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ। ହେଲେ, ଦୁଇଜଣ ଯାକ କେବେବି ନିଜ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ମିଡ଼ିଆ ସାମ୍ନାରେ ଲୁଚାଇ ନାହାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବାହାଘର ଉପରେ କେବେ କିଛି କହି ନାହାନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *