ରାସ୍ତା ଉପରେ ଭର୍ତ୍ତି ପାଣିରେ ପୁଅ ଜଣଙ୍କ ଶୋଇ ଏମିତି କରିଲେ ଡ୍ୟାନ୍ସ, ନୋରା ଫତେହୀ ଏବଂ ରେମୋ ଡିସୁଜା କହିଲେ ଏହି କଥା – ଦେଖନ୍ତୁ Funny Video

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କି ବର୍ଷା ପରେ ହୋଇଥିବା ପୂର୍ଣ୍ଣଜଳରେ ଜଣେ ପୁଅ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୋରା ଫତେହୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ‘ହାୟ ଗର୍ମୀ’ରେ ତାଙ୍କ ପରି ହିଁ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ପୁଅ ଜଣଙ୍କ ଏତେ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି କି ନିଜେ ନୋରା ଫତେହୀ ଏବଂ ରେମୋ ଡିସୁଜା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ। ଯେଉଁଥିରୁ କିଛି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଏତେ ମଜାଦାର ହୋଇଥାଏ କି ତାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ନିଜ ହସକୁ ରୋକି ପାରି ନଥାନ୍ତି। ଏମିତି ହିଁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ହସିହସି ଗଡିଯିବେ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ପୁଅ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଉପରେ ଭର୍ତ୍ତି ବର୍ଷା ପାଣିରେ ଶୋଇ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କି ବର୍ଷା ପରେ ହୋଇଥିବା ପୂର୍ଣ୍ଣଜଳରେ ଜଣେ ପୁଅ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୋରା ଫତେହୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ‘ହାୟ ଗର୍ମୀ’ରେ ତାଙ୍କ ପରି ହିଁ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି।ପୁଅ ଜଣଙ୍କ ଏତେ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି କି ନିଜେ ନୋରା ଫତେହୀ(nora fatehi) ଏବଂ ରେମୋ ଡିସୁଜା(Remo D’Souza) ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେହି ଦୁଇଜଣ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by dhiraj (@shady___dj_09)

ନୋରା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରିବା ସମୟରେ ଏହାର କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହା ଏବେ-ଏବେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି।’ ସେଠାରେ, ରେମୋ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହା ପାଗଳାମି ଅଟେ।’ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଲୋକମାନେ ମଜାଦାର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, କି ଏହି ପାଗରେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖି ଦିନ ବନିଯାଇଛି। ସେଠାରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି କି ପୁଅଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରି ଦେଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *