ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ତିନୋଟି ଖତରନାକ କୋବ୍ରାଠାରୁ ବଞ୍ଚାଇବା ଲାଗି କୁକୁଡାଟି ଆପ୍ରାଣ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି । କ୍ୟାମେରାରେ ରେକର୍ଡ ହେଲା ପ୍ରତ୍ୟକ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଦୃଶ୍ୟ

କଥା ଯେତେବେଳେ ପିଲାମାନଙ୍କର ଆସିଥାଏ ମା ମାନେ ଯୋଦ୍ଧା ହୋଇଯାଆନ୍ତି, ସେ ମଣିଷ କିମ୍ବା ପଶୁ-ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର ମା ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏଥି ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଏକ କୁକୁଡ଼ା ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ 3ଟି କୋବ୍ରଠାରୁ ର-କ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଆପ୍ରାଣ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେବେ କେବେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମମାନଙ୍କ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠିଥାଏ । ଆଜିକାଲି ପଶୁମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସତ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ଏଥି ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ସତ୍ୟ ଭଗବାନ ସବୁଠାରେ ନାହିଁନ୍ତି ତେଣୁ ସେ ମା ମାନଙ୍କୁ ବନାଇଛନ୍ତି । ଯେବେ ମା ମାନଙ୍କ ନାମ ନିଆଯାଏ, ତେବେ ସେ ପଶୁ ହେଉ କିମ୍ବା ମଣିଷ ମା ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ବଡ଼ରୁ ବଡ଼ ଅସୁବିଧାକୁ ନି-ର୍ଭ-ୟରେ ସମ୍ମୁଖୀନ କରିପାରନ୍ତି । ଏହି ସତ୍ୟକୁ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ କିଛି ଭିଡ଼ିଓ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇସାରିଛି ।

ଏଥି ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଏକ କୁକୁଡ଼ା ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ 3ଟି କୋବ୍ରାଠାରୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଲାଗିଛି । ଭିଡ଼ିଓ ରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ କୋବ୍ରା ଯେବେ ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିବାକୁ ଆସୁଛି, ସେ କୁକୁଡାଟି କୋବ୍ରାଙ୍କ ସହ ଭିଡିଯାଏ । ନିଜ ସାହସ ଯୋଗୁଁ ସେ ତାର ସମସ୍ତ ପିଲାମାନଙ୍କୁ କୋବ୍ରାଠାରୁ ବଞ୍ଚାଇନିଏ ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ‘ ଦୀ ଜଙ୍ଗଲ ବୁକ ‘ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଛି ଯାହା ଖୁବଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛିକି ଏକ ଧ୍ୱଂସାବଶେଷ କୋଠରୀର କୋଣକୁ କୁକୁଡ଼ା ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଛି ଏବଂ 3ଟି କୋବ୍ରା ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରୁଛନ୍ତି । ଏହାର ଜବାବରେ କୁକୁଡ଼ା କୋବ୍ରାଙ୍କ ସହ ଭିଡିଯାଏ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଥଣ୍ଟରେ ଖୁମ୍ପିବାକୁ ଲାଗେ । 3 ମିନିଟ 23 ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ କିପରି ଏକ ସାହସୀ ମା ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ 3ଟି କୋବ୍ରା କବଳରୁ ର-କ୍ଷା-କରିଛି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡ଼ୁଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *