ଧମା-କେ-ଦାର ପ୍ଲାନ: କେବଳ ୧୯୭ଟଙ୍କାରେ ୬ମାସର ରିଚାର୍ଜ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ 2 GB ଡାଟା, ଦ୍ରୁତ ନେଟ ସ୍ପିଡ ଏବଂ ଫ୍ରି ଭଏସ call

ଗ୍ରାହକ ଜିଓ ଆସିବା ପରଠାରୁ ସସ୍ଥା ପ୍ଲାନର ଖୋଜରେ ରହିଛନ୍ତି। ଜିଓ ମୋବାଇଲ ଫୋନର ପ୍ଲାନକୁ ସସ୍ଥା କରିଦେଇଛି, ଯାହାପର ଠାରୁ ଅନେକ ଟେଲିକମ କଂପାନୀ ନିଜ ପ୍ଲାନକୁ ସସ୍ଥା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଭାରତର ସରକାରୀ ଟେଲିକମ କଂପାନୀ BSNL ନିଜ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ପ୍ରୀପେଡ ପ୍ଲାନ ନେଇ ଆସିଛନ୍ତି। କଂପାନୀ BSNLର ପ୍ରିପେଡ ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ୧୯୭ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ ନେଇ ଆସିଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ନୂଆ ଧମାକେଦାର ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ…

ଜଣା ଯାଉଛି କି କଂପାନୀ ୧୯୭ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନକୁ ଦାଖଲ କରିବା ସହିତ ହିଁ କିଛି ପ୍ଲାନ୍ସକୁ ବ-ନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଉପସ୍ଥିତ ପ୍ଲାନର ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବଢାଇଛନ୍ତି। କଂପାନୀର ନୂଆ ୧୯୭ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତାର ଭାବରେ କଥା ହେବା ତ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏଥିରୁ ପ୍ରତିଦିନ 2GB ଡେଟା ମିଳିବ।

2GB ପ୍ରତିଦିନ ଡେଟାର ଲିମିଟ ପରେ ଇଣ୍ଟରନେଟର ସ୍ପୀଡ କମି 80kbps ହୋଇଯିବ। ଏହା ସହିତ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଫ୍ରି ଭଏସ କଲ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ100SMS ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି।

ଡେଟା, କଲ୍ସ ଏବଂ SMS ବ୍ୟ-ତୀ-ତ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁZing Music ଆପର ଫ୍ରି ଏ-କ୍ସେ-ସ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ। BSNLର ୧୯୭ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନର ଭ୍ୟାଲିଡିଟୀ ୧୮୦ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଖା ଯାଇଛି।

ଗୌରବର କଥା ହେଉଛି କି BSNL କିଛି ନିଜର ପ୍ଲାନ୍ସକୁ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛନ୍ତି।ବନ୍ଦ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ଲାନ୍ସ ୪୯ଟଙ୍କା, ୧୦୯ଟଙ୍କା, ୯୯୮ଟଙ୍କା ଏବଂ ୧୦୯୮ଟଙ୍କା ଅଟେ। ଏହି ପ୍ଲାନ୍ସରେ ଉପସ୍ଥିତ ୟୁଜର୍ସ ମାନଙ୍କୁ ଭ୍ୟାଲିଡିଟୀ ଶେ-ଷ ହେବା ପ-ର୍ଯ୍ୟ-ନ୍ତ ସେବା ମିଳୁଥିବ।

ଏହା ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ସରକାରୀ ଟେଲିକମ କଂପାନୀ ୩୬୫ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନର ମୂଲ୍ୟ ବଢାଇ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଏଥିପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ପ୍ଲାନ ପାଇଁ ୩୯୭ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଫ୍ରି କଲିଙ୍ଗ, ପ୍ରତିଦିନ 2GB ଡେଟା, ୬୦ଦିନର ଭ୍ୟାଲିଡିଟୀ ଏବଂ 100SMS ଅଫର କରା ଯାଇଥାଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *