ମାତ୍ର ଦୁଇବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଲା ନାହିଁ ଆଇଏଏସ ଟପ୍ପରଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ, ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଛାଡପତ୍ର, କୋର୍ଟରେ ଦାଖଲ କଲେ ଆବେଦନପତ୍ର

ଆଇଏଏସ  ଅଫିସର ଏବେ ୨୦୧୫ ମସିହାର UPSC ଟପ୍ପର ଟିନି ଡାଵୀ ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି | ଏଥର ସେ ନିଜର ଆଇଏଏସ ସ୍ୱାମୀ ଅତହର ଖାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ ଉଭୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଲଗା ହେବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି | ଏଥିପାଇଁ ଉଭୟ କୋର୍ଟରେ ଛାଡପତ୍ର ଆବେଦନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଟୀନା ଡାଵୀ ଏବଂ ଅତହର ପରସ୍ପର ସହମତିରେ ଛାଡପତ୍ର ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା |

ଟୀନା ୨୦୧୫ ମସିହାରେ UPSC ଟପ୍ପର ହୋଇଥିଲେ | ସେହିପରି ଅତହର ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଥିଲେ | ଉଭୟ ରାଜସ୍ଥାନ କେଡ଼ରର ଅଫିସର ଥିଲେ ଏବଂ ଜୟପୁରରେ ପୋଷ୍ଟିଙ୍ଗ ମିଳିଥିଲା | ଟ୍ରେନିଙ୍ଗ ସମୟରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରର ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ |

ଟୀନା ଏବଂ ଅଥାରଙ୍କ ବିବାହ ବହୁତ ଚର୍ଚାରେ ରହିଥିଲା | ଅନେକ ରାଜନେତା ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ହିନ୍ଦୁ ମହାସଭା ଏହାକୁ ଲଭ୍ ଜିହାଦ୍ ବୋଲି କହିଥିଲା..

ନିକଟରେ ହିଁ ଟୀନା ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଖାନ ସରନେମ ହଟାଇ ଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା ଯେ ସେ ନିଜର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇପାରନ୍ତି | ଉଭୟଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭଲ ସ୍ଥିତିରେ ନାହିଁ |

 

ସେହିପରି ଅତହର ମଧ୍ୟ ଟୀନାଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅନଫୋଲୋ କରିଦେଇଥିଲେ | ଟୀନାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଭୋପାଲରେ ହୋଇଥିଲା | ତାଙ୍କ ପରିବାର ଜୟପୁରର ଅଟନ୍ତି |

ଟୀନା ଯେତେବେଳେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀରେ ଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଦିଲ୍ଲୀ ସିଫ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା |ଟୀନାଙ୍କର ପିତା ଯଶବନ୍ତ ଡାଵୀ ଏବଂ ମାଆ ହିମାନୀ ଉଭୟ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଥିଲେ |

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *