ବିଲେଇ ନିଜ ଛୁଆମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଥିଲା, ଏଥିରେ ରାଗି ଝିଅ ବାପାକୁ କହିଲା – ‘ସେ ଭଲ ପାଉ ନଥିଲା …’ -ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଝିଅର ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁରେ ସୁନିଶ୍ଚିତ ହସ ଆସିବ । ବିଲେଇ ନିଜ ଛୁଆମାନଙ୍କୁ ଛାଡିଦେଇ ଚାଲି ଯାଇଥିବାରୁ ଝିଅଟି ବହୁତ ରାଗିଥିଲା । ନିରୀହ ଝିଅଟି କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ବାପାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଲରେ ଦୃତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡିଓ ଏପର୍ଯନ୍ତ ଏକ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ପାଇଛି । ଲୋକମାନେ ଝିଅଟିର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ।

ବିଲେଇ ନିଜ ଛୁଆମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଥିଲା । ଝିଅଟି କ୍ରୋଧରେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସି କହିଲା, ‘ଯଦି ତୁମେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଅ, ତେବେ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନନେଇ କାହିଁକି ଚାଲିଯାଅ? ଏହା ମଧ୍ୟ ସଠିକ୍ କଥା…ଯଦି ସେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଏ, ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କୁ ନନେଇ କାହିଁକି ଯାଇଛି । ଯେପରି ତୁମେ ମୋତେ ଭଲ ପାଅ । ଯଦି ମୁଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରହିଯାଇଥା’ନ୍ତି, ତେବେ ତୁମେ ମୋତେ ନେଇକି ହିଁ ଯାଇଥାନ୍ତ ନା? ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ତା’ର ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନେଉନାହିଁ । ଦେଖ, ମ୍ୟାଉଁ ମ୍ୟାଉଁ, କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ।’

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shakeeb Hashmi (@shakeebhashmi)

ଏହି ଭିଡିଓକୁ 22 ଏପ୍ରିଲରେ Shakeebhashmi ନାମକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା । ଯାହାର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 14 ମିଲିୟନ୍ ଭ୍ୟୁ ରହିଛି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, 9 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ଏବଂ 16 ହଜାରରୁ ଅଧିକ କମେଣ୍ଟ କରାଯାଇଛି । ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗରେ, ଲୋକମାନେ ଝିଅକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସୁପର କ୍ୟୁଟ୍ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି ।

ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ଝିଅଟି ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ । କିପରି ମଜାଳିଆ ଭାବରେ ପିତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛି । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଝିଅଟି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ । ଏହା ଦେଖି ମଜା ଆସିଗଲା ।’ ତୃତୀୟ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଝିଅର ସ୍ୱର ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ । କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ଚମତ୍କାର ଅଟେ ।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *