ସ୍ପା ନେଉଥିଲା ବିଲେଇ, ଆଖିରୁ କାକୁଡି କାଢ଼ିବା ମାତ୍ରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା- ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଆପଣ କେବେ କୌଣସି ବିଲେଇକୁ ସ୍ପା ନେଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି କି, ଯଦି ଆପଣ ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖନ୍ତୁ । ଏହି ଭିଡିଓରେ, ଏକ ବିଲେଇ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଶୈଳୀରେ ସ୍ପା ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛି, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ହଠାତ୍ ଆ-କ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଲାଗେ ।

ବିଲେଇମାନଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆମ ମନକୁ ଖୁସି କରିଥାଏ । କିନ୍ତୁ, ଯେତେବେଳେ ବିଲେଇ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି, ସେମାନେ ସମାନ ଭାବରେ ବିପଜ୍ଜନକ ହୁଅନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ମଜାଳିଆ ଅଟେ । ଆପଣ କେବେ ବିଲେଇକୁ ସ୍ପା ନେଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି କି, ଯଦି ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖନ୍ତୁ । ଏହି ଭିଡିଓରେ, ଏକ ବିଲେଇ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଶୈଳୀରେ ସ୍ପା ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛି, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ହଠାତ୍ ଆ-କ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଲାଗେ ।

https://twitter.com/_Glintofsilver/status/1366204627922923521?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1366204627922923521%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fndtv.in%2Fzara-hatke%2Fcat-was-taking-spa-as-soon-the-cucumber-was-removed-from-her-eye-it-turned-into-an-angry-attack-10-million-views-see-video-2384394

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ବିଲେଇ ଏବଂ ଏହାର ମାଲିକ ଆରାମରେ ଏକ ବିଛଣାରେ ଶୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସ୍ପା ନେଉଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ଆଖିରେ କାକୁଡି ରହିଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଜଣେ ମହିଳା ସେଠାକୁ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବିଲେଇଙ୍କ ଆଖିରେ ଥିବା କାକୁଡି ବାହାର କରିଦିଅନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ବିଲେଇ କ୍ରୋ-ଧିତ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ କାମୁଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରେ । ଏହା ଦେଖି ମହିଳା କାକୁଡିକୁ ପୁଣି ବିଲେଇ ଆଖିରେ ରଖିଦିଅନ୍ତି ଯାହାଫଳରେ ବିଲେଇ ଶାନ୍ତ ହୋଇଯାଏ ।

ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ମଜାଦାର ଏବଂ ସ୍ପା ନେଉଥିବା ବିଲେଇ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛି । ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 1 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି । ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ପରସ୍ପର ସହିତ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *