ଆମଲେଟ ଚୋ-ରାଇ ଖାଇ ଦେଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, ଲୋକମାନେ ପି-ଟି ପି-ଟି କରି ଦେଲେ ହ-ତ୍ୟା

CCTV ଫୁ-ଟେ-ଜ-ର ତ-ଦ-ନ୍ତ ହେବାପରେ ପୋ-ଲି-ସ କୃଷ୍ଣମୂର୍ତ୍ତି ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରି ନେଇଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ତାକୁ ପଚ-ରା-ଉ-ଚରା କରାଯାଇଥିଲା ତ ସମ୍ବେ-ଦ-ନ-ଶୀ-ଳ ଘ-ଟ-ଣା-ର ଖୁ-ଲା-ସା ହୋଇଥିଲା। କୃଷ୍ଣମୂର୍ତ୍ତି ଅମ୍ବାଲାଗନଙ୍କୁ କେବଳ ଏଥିପାଇଁ ମା-ରି ଦେଇଥିଲେ କାରଣ ସେ ଆମଲେଟ ଚୋ-ରେଇ ଖାଇ ଯାଇଥିଲେ।

ଚେନ୍ନାଇରୁ ଗୋଟିଏ ସ-ମ୍ବେ-ଦନ-ଶୀ-ଳ ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯେଉଁଠାରେ କେବଳ ଆମଲେଟ ଚୋରେଇବା ଆ-ରୋ-ପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପି-ଟି-ପି-ଟି ହ-ତ୍ୟା କରିଦିଆ ଯାଇଛି। ସୀସୀଟିଭି ଫୁ-ଟେ-ଜ ଆ-ଧା-ରରେ ପୋ-ଲି-ସ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରି ନେଇଛନ୍ତି।

କଣ ଅଟେ ଘ-ଟ-ଣା?

ବାସ୍ତବରେ, ଚେନ୍ନାଇ ସିଟି ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଲୋକମାନେ ସୂ-ଚ-ନା ଦେଇଥିଲେ କି ପଜଲ ଝିଲ କ୍ଷେତ୍ର ପାଖରେ ଶ-ବ ପଡ଼ିଛି। ସୂ-ଚ-ନା ପାଇ ଘ-ଟ-ଣା-ସ୍ଥ-ଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ପୋ-ଲି-ସ ଝିଲ ପାଖରୁ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଶ-ବକୁ ପାଇଛନ୍ତି। ପୋ-ଲି-ସ ମୃ-ତକଙ୍କ ଚିହ୍ନଟ ଅମ୍ବାଲାଗନ ରୂପରେ କରିଛନ୍ତି, ଯିଏ ଭେଙ୍କଟେଶ୍ଵର ନଗରରେ ରହୁଥିଲେ।

CCTV ଫୁ-ଟେ-ଜରୁ ହେଲା ଖୁ-ଲା-ସା

ଶ-ବ ମିଳିବା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ତ-ଦ-ନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ତ କ୍ଷେତ୍ରର ଅନେକ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜର ପରିକ୍ଷଣ କରା ଯାଇଥିଲା। ଅନେକ ତ-ଦ-ନ୍ତ ପରେ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ଗୋଟିଏ CCTV ମିଳିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପି-ଟୁ ଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛି। ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଗଳାରେ ଅମ୍ବାଲାଗନଙ୍କ ପରି ହିଁ ଦାଗ ଥିଲା। ଗ-ଭୀ-ର ଭାବରେ ତ-ଦ-ନ୍ତ ହେବାରୁ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା କି ମା-ଡ଼ ଖାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସେହି ଅଟନ୍ତି, ଯାହାର ଶ-ବ ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କୁ ଝୀଲ ପାଖରୁ ମିଳିଛି। ଅମ୍ବାଲାଗନର ମାଟି ଉପରେ ପଡି-ଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଅ-ଭ-ଦ୍ର ଭାବରେ ପିଟୁଥିଲେ।

ଆମଲେଟ ଚୋରାଇବା ଆ-ରୋ-ପ-ରେ ପି-ଟି କରିଥିଲେ ହ-ତ୍ୟା

CCTV ଫୁ-ଟେ-ଜ-ର ତ-ଦ-ନ୍ତ ହେବାପରେ ପୋ-ଲି-ସ କୃଷ୍ଣମୂର୍ତ୍ତି ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରି ନେଇଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପଚ-ରା-ଉ-ଚରା କରାଯାଇଥିଲା ତ ସ-ମ୍ବେ-ଦ-ନ-ଶୀ-ଳ ଘ-ଟ-ଣା-ର ଖୁ-ଲା-ସା ହୋଇଥିଲା। ପୋ-ଲି-ସ-ବା-ଲା ଏହା ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ କି କୃଷ୍ଣମୂର୍ତ୍ତି ଅମ୍ବାଲାଗନଙ୍କୁ କେବଳ ଏଥିପାଇଁ ମା-ରି ଦେଇଥିଲେ କାରଣ ସେ ବାରରୁ ଗୋଟିଏ ଆମଲେଟ ଚୋ-ରେଇ ଖାଇ ଦେଇଥିଲେ।

ପରିଶେଷରେ, ସି-ସି-ଟି-ଭି ଫୁ-ଟେ-ଜର ଆ-ଧା-ର-ରେ କୃଷ୍ଣମୂର୍ତ୍ତିଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରି ନିଆଯାଇଛି ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ଅପ୍ପୁଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ଯିଏ ମା-ରି-ବା ସମୟରେ କୃଷ୍ଣମୂର୍ତ୍ତିଙ୍କ ସାଥିରେ ଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *