ପୋ-ଲି-ସ କୋରୋନା ସଚେତନତା ପାଇଁ ବାହାରକଲେ ନୂଆ ଉପାୟ, ମସ୍ତି ଭରା ଅନ୍ଦାଜରେ ଷ୍ଟେସନ ଠାରେ କଲେ ଡ୍ୟାନ୍ସ – ଦେଖନ୍ତୁ Video

ବର୍ତମାନ ଚେନ୍ନାଇ ରେଲୱେ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସନ ଠାରେ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିବା ପାଇଁ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ। ଚେନ୍ନାଇ ଠାରେ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ମାଧ୍ୟମରେ ଚେନ୍ନାଇ ରେଲୱେ ପୋ-ଲି-ସ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଏବଂ ମାସ୍କର ଅନିବାର୍ୟତା ବିଷୟରେ ବୁଝାଇଛନ୍ତି।

ଦେଶରେ କୋଭିଡ ଭ୍ୟାକ୍ସିନ(Covid Vaccine) ଆସିବା ପରେ ମଧ୍ୟ କୋରୋନାର କେ-ସ ଜୋରରେ ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଛି। ଏଥିପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ମହାମାରୀରୁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ଏବଂ ସଚେତନ କରିବାପାଇଁ ଅନେକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା, ବଞ୍ଚିବା ସହିତ ଯୋଡା ସୂଚନା ଦେଇଥାଏ। ତ ସେଠାରେ, କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ ଯାହା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଇମୋଶନାଲ କରି ଦେଇଥାଏ। ବର୍ତମାନ ଚେନ୍ନାଇ ରେଲୱେ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନ ଠାରେ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିବା ପାଇଁ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ।

ଚେନ୍ନାଇ ଠାରେ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ମାଧ୍ୟମରେ ଚେନ୍ନାଇ ରେଲୱେ ପୋ-ଲି-ସ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଏବଂ ମାସ୍କର ଅନିବାର୍ୟତା ବିଷୟରେ ବୁଝାଇଛନ୍ତି। ଚେନ୍ନାଇ ରେଲୱେ ପୋ-ଲି-ସ ଭାଇରାଲ ସଙ୍ଗ ‘ଏନ୍ଜୟ ଏନ୍ଜାମୀ'(Enjoy Enjaami)ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ଲୋକମାନଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିତି ନେଇଛନ୍ତି। ଜଣା ଯାଉଛି କି ଏହା ପୂର୍ବରୁ କେରଳ ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟ ଏହି ଗୀତ ଉପରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

https://twitter.com/pibchennai/status/1391315998335062018?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1391315998335062018%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fndtv.in%2Fzara-hatke%2Fchennai-railway-police-dance-on-enjoy-enjaami-at-station-to-raise-awareness-about-covid-19-watch-viral-video-2439485

ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି ଷ୍ଟେ-ସ-ନ ଠାରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ସମୟରେ ରେଲୱେ ମହିଳା ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀମାନେ ୟୁନିଫର୍ମ ସହିତ ହାତରେ ଗ୍ଲୋଭସ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ରେଲୱେ ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କ ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ଦେଖି ଯାତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। ଲୋକମାନେ ନା କେବଳ ଏହାକୁ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି, ବରଂ ଚେନ୍ନାଇ ରେଲୱେ ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କ-ର ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *