ଚାଇନିଜ ଝିଅଙ୍କ ଅନ୍ଦାଜର ଦିଓ୍ବାନୀ ହୋଇଗଲେ ଜନତା, କୋଟିକୋଟି ଥର ଦେଖାଯାଉଛି ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଚାଇନିଜ ଝିଅଙ୍କର ଅନେକ ପେଜ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଭିଡିଓକୁ ଅପଲୋଡ଼ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଅନ୍ଦାଜ ଉପରେ ହୃଦୟକୁ ହାରି ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଦୁନିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ କୈାଣସି ନା କୈାଣସି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ହିଁ ଲାଗିଥାଏ। ଯଦି ଏମାନଙ୍କ ଭିତରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ମନେ ରଖିଥାନ୍ତି। ବର୍ତମାନ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଚାଇନିଜ ବ୍ୟୁଟି(Chinese Beauty) ଛାଇ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଚାଇନିଜ ଝିଅଙ୍କର ଅନେକ ଭିଡିଓ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ (Viral Video) ହେଉଛି। ତାଙ୍କ ଭିଡିଓକୁ କୋଟି କୋଟି ଥର ଦେଖା ଯାଉଛି।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଚାଇନିଜ ଝିଅଙ୍କର ଅନେକ ପେଜ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଭିଡିଓକୁ ଅପଲୋଡ଼ କରାଯାଇଛି। ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଝିଅଙ୍କ ନାମ ହୁନା ଓନାଓ(Huna Onao) ଅଟେ।ହୁନାଙ୍କ ଟିକିଟକ ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରାଯାଉଛି। ଗୋଟିଏ ଖାସ କଥା ଏହା ଅଟେ କି ହୁନାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବହୁତ ସାରା ପେଜ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର କୈାଣସି ଅଫିସିଆଲ ପେଜ ନାହିଁ, କାରଣ ସେ କେବଳ ଟିକିଟକ (TikTok)ରେ ହିଁ ଏକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drama💝 (@kr_drama_1)

ଚୀନରେ ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ବିବୋ ହିଁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥାଏ, ଏଥିପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଉପସ୍ଥିତ ତାଙ୍କର ସବୁଯାକ ପେଜ ହିଁ ନକଲି ଅଟେ। ହୁନା ଓନାଓ(Huna Onao) ଚୀନର ହୁନାନ ସହରରେ ରହୁଛନ୍ତି। ଯିଏକି ଜଣେ ବୃତ୍ତିରେ ଫିଟନେସ ଟ୍ରେନର ଅଟନ୍ତି। ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ଫ୍ୟାନ-ଫଲୋଇଙ୍ଗ ଅଛନ୍ତି। ହୁନାଙ୍କ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଏହି କଥାକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରୁଛି କି ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ହିନ୍ଦୁସ୍ଥାନରେ ମଧ୍ୟ କୈାଣସି ପ୍ରକାରରେ କମୀ ନାହାନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଚୀନ ସହିତ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ମୁଖ୍ୟ ଖବର ପାଲଟି ଯାଇଛି।

ହୁନାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୨୨ଅପ୍ରେଲ ଦିନରେ ହିଁ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା, ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୯.୪ମିଲିୟନ ଭ୍ୟୁଜ ମିଳିସାରିଛି। ଏହା ସହିତ ହିଁ ୬ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଅଲଗା-ଅଲଗା ପେଜରେ ଯେତେ ବି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ସେସବୁକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଜମା କରିବା ସହିତ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲୁ ନାହାନ୍ତି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drama💝 (@kr_drama_1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *