କୁକୁର ଏବଂ କୁକୁଡ଼ା ମଧ୍ୟରେ ଖତର-ନାକ ଲ-ଢେ-ଇ, ଡେଇଁକି ଏମିତି ଥଣ୍ଟ ମାରିଲା, IAS ଦେଲେ ଏପରି ପ୍ରତି-କ୍ରିୟା – ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କୁକୁର ଏବଂ କୁକୁଡା ମଧ୍ୟରେ ଖତର-ନାକ ଲ-ଢେ-ଇ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି,  ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କୁକୁର ଏବଂ କୁକୁଡା ମଧ୍ୟରେ ଖତର-ନାକ ଲଢେଇ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି,  ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖାଯାଏ କୁକୁରମାନେ ଛୋଟ ପ୍ରାଣୀ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ସର୍ବଦା ଜିତନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ କୁକୁଡା କୁକୁର ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କଲା ପରି ଦେଖାଗଲା । ସେ ଏମିତି ପ୍ରତି-ଘାତ ଦେଲା ଯେ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ସେ କୁକୁରକୁ କ୍ଷେତରୁ ତଡିଦେଲା। ଆଇଏଏସ୍ ଅଫିସର ଆୱାନିଶ ଶରଣ ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ କୁକୁର କୁକୁଡ଼ା ଉପରେ ଭୁକିବା ଆରମ୍ଭ କରେ। କୁକୁଡ଼ା ପାଖକୁ ଆସି ଥଣ୍ଟ ମାରିବାକୁ ଲାଗେ। କୁକୁରଟି ତା ବେକକୁ ଧରି ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ, କିନ୍ତୁ କୁକୁଡ଼ା ପବନକୁ ଡେଇଁ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ର-ମଣ କରେ। କିଛି ସେକେଣ୍ଡ ପରେ ସେ ସେଠାରୁ ପଳାଇଲା। କୁକୁଡ଼ା ଏତେ ରାଗିଯାଏ ଯେ କୁକୁର ପଛେ ପଛେ ଦୌଡେ। କୁକୁର ଭୟ-ଭୀତ ହୋଇ ଦଉଡ଼ି ପଳାଇଲା।

ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଆଇଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଆୱାନିଶ ଶରଣ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସାମ୍ନା କରନ୍ତୁ, ‘ଗେମ୍’ ଯେ କୌଣସି ସମୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ।

https://twitter.com/AwanishSharan/status/1358776011513491457?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1358776011513491457%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fkhabar.ndtv.com%2Fnews%2Fzara-hatke%2Fcock-and-dog-fight-ias-gives-epic-reaction-video-goes-viral-in-social-media-2366263

ଏହି ଭିଡିଓ IAS ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଫେବୃଆରୀ ୮ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ଏବଂ ହଜାରେରୁ ଅଧିକ ରି-ଟ୍ୱିଟ୍ କରାଯାଇଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

https://twitter.com/RPsai73/status/1358785439033815042?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1358785439033815042%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fkhabar.ndtv.com%2Fnews%2Fzara-hatke%2Fcock-and-dog-fight-ias-gives-epic-reaction-video-goes-viral-in-social-media-2366263

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *