ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୁଦେଶ ଲାହିରି ବିନା ନିମନ୍ତ୍ରଣ ରେ ବିବାହରେ ପହଞ୍ଚିଲେ, ଖାଦ୍ୟ ପ୍ଲେଟ ଉଠେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ତାପରେ ହେଲା ଏପରି… ଆପଣ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୁଦେଶ ଲହରି ତାଙ୍କର ମଜାଳିଆମି ରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ଜିତି ନିଅନ୍ତି।ତାଙ୍କର ବ୍ୟଙ୍ଗ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ | ଆଜିକାଲି ସୁଦେଶ ଲହରୀ ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ କମେଡି ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ପ୍ରଶଂସା ଆପଣଉଛନ୍ତି। ଏହି ଏପିସୋଡରେ ସୁଦେଶ ଲହରି ପୁଣି ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି,ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଅଲଗା ଦେଖାଯାଉଛି। ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ସୁଦର୍ଶନ ଲହରି ବିନା ନିମନ୍ତ୍ରଣ ରେ ଗୋଟିଏ ବିବାହରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। ତାପରେ ସେଠାରେ ବହୁତ୍ କୋଳାହଳ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା |

ନିକଟରେ ସୁଦେଶ ଲହରି ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ।ଏହି ଭିଡିଓ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୭ଲକ୍ଷ ୪୫ଥର ରୁ ଅଧିକ ଦେଖାଯାଇଛି।ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଏକ ମଜାଳିଆ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।ଏହା ପୂର୍ବରୁ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସେ ରାସ୍ତାରେ ପନିପରିବା ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କୃଷ୍ଣ ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ସୁଦେଶ ଲାହରୀ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ।କୁହାଯାଏ କି ସୁଦେଶ ଲାହରୀ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ଦି ଗ୍ରେଟ ଇଣ୍ଡିଆନ ଲାଫ୍ଟର ଚାଲେଞ୍ଜ ରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।ତାଙ୍କୁ ଛୋଟ ପରଦା ର କମେଡି ସର୍କସ ଏବଂ କମେଡି କ୍ଲାସ ରୁ ପରିଚୟ ମିଳିଲା।ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କୃଷ୍ଣ ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଯୋଡି ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା | ସୁଦେଶ ଲାହିରୀ ଅନେକ ପଞ୍ଜାବୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ସେ ରେଡ୍ଡୀ, ଜୟ ହୋ, ଟୋଟାଲ ଧାମଲ, ମୁନ୍ନା ମାଇକେଲ, ହାଶର, ଗ୍ରେଟ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମସ୍ତି ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ ର ଝଲକ୍ ଦେଖେଇଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *