କୋରୋନାର ଏମିତି ଭ-ୟ, ପଜେଟିଭ ଆସିବାରୁ ମହିଳା ନିଜ ଦେହରେ ଲଗେଇଦେଲେ ନି-ଆଁ

କୋରୋନା ଭାଇରସ ଗୋଟିଏ ଥର ପୁଣି ଦେଶରେ ବିକରାଳ ରୂପ ଧାରଣ କରି ନେଇଛି। ଏହି ମହାମାରୀକୁ ନେଇ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏମିତି ଡର ରହି ଯାଇଛି କି ରି-ପୋ-ର୍ଟ ପଜେଟିଭ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଲାଗିଥାଏ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ନଷ୍ଟ ଏବଂ ଶେ-ଷ ହୋଇଯିବ। କିଛି ଏମିତି ହିଁ ହୋଇଛି ଦିଲ୍ଲୀର ସଟେ ୟୁପିର ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡାରେ ଯେଉଁଠାରେ କୋରୋନା ପଜେଟିଭ ଆସିବା ପରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜକୁ ନିଆଁରେ ଜାଳି ଦେଇଥିଲେ।

ବାସ୍ତବରେ ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡାର ବାଦଲପୁର କ୍ଷେତ୍ରର ଜଣେ ମହିଳା କୋରୋନା ପଜେଟିଭ ଆସିବା ପରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଶର୍ମା ଅଟେ ଯିଏ ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡାର ରାଜ ଏନକ୍ଲେବରେ ରହୁଥିଲେ।୫୨ବର୍ଷର ଅର୍ଚ୍ଚନା ଶର୍ମା କୋରୋନା ପରିକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଯାହାର ରି-ପୋ-ର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ସକାଳେ ମିଳିଥିଲା।

ରି-ପୋ-ର୍ଟରେ କୋରୋନା ପଜେଟିଭ ଆସିବା ପରେ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଶର୍ମା ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହାପରେ ସେ ନିଜକୁ ନି-ଆଁ-ରେ ଜା-ଳି ଦେଇଥିଲେ ଯାହାଦ୍ଵାରା ତାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଅର୍ଚ୍ଚନା ଶର୍ମାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଜୟପ୍ରକାଶ ଶର୍ମା ଘ-ଟ-ଣା-ର ସୂ-ଚ-ନା ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ।

ପୋ-ଲି-ସ ଘ-ଟ-ଣା-ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଘ-ଟ-ଣା-ର ତ-ଦ-ନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି କଥା ଜଣାପଡି ନାହିଁ କି ଅର୍ଚ୍ଚନା ଶର୍ମାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଜୟପ୍ରକାଶ ଶର୍ମା କୋରୋନା ପଜେଟିଭ ଅଟନ୍ତି କି ନାହିଁ। ସେହି ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କ ତଳ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଉଛି କି ସୂ-ଚ-ନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ସେମାନେ ଘ-ଟ-ଣା-ସ୍ଥ-ଳ-ରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ ଏବଂ ଶ-ବକୁ ପୋ-ଷ୍ଟ-ମ-ର୍ଟ-ମ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ତ-ଦ-ନ୍ତ-ରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଛି କି ମହିଳାଙ୍କ ରି-ପୋ-ର୍ଟ ୧୧ଅପ୍ରେଲରେ ଆସିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କୋରୋନାରେ ଆ-କ୍ରା-ନ୍ତ ହୋଇଥିବା କଥା ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇ ଥିଲା।କୋରୋନା ସଂ-କ୍ର-ମିତ ହେବା କଥା ଜଣା ପଡ଼ିବା ପରଠାରୁ ହିଁ ମହିଳା ଡିପ୍ରେଶନରେ ଥିଲେ ଏବଂ ଗୁରୁବାର ଦିନ ସେ ନି&ଆଁ ଲଗାଇ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରି ଦେଇଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *