କୋରୋନାର ପ୍ରକୋପ! ଚାଷ ଜମିରେ ହେଉଛି ଚାଷୀମାନଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା, ହୃଦୟକୁ ଦୋହଲାଇ ଦେବାଭଳି ଭିଡିଓ

ଏହା ତ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛେ କୋରୋନା ଭାଇରସକୁ ନେଇ ଦେଶର ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭୟାବହ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଅଲଗା ଅଲଗା ଜାଗାରୁ ହୃଦୟକୁ ଦୋହଲାଇ ଦେବାଭଳି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି ଏବଂ ଅନେକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ବର୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶରୁ ଗୋଟିଏ ଏମିତି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭିତରୁ ଦୋହଲାଇ ରଖି ଦେଇଛି।

ପୂରା ଦେଶ ବର୍ତ୍ତମାନ କୋରୋନା ଭାଇରସର କବଜାରେ ରହିଛି। ଦୁଃଖର କଥା ଏହା ଅଟେ କି ଏହି ମହାମାରୀ ଲଗାତର ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ପ୍ରତିଦିନ ଲକ୍ଷଲକ୍ଷ ସଂଖ୍ୟାରେ କୋରୋନାର ନୂଆ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। କୋରୋନାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁ ଯିବା ଭଳି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। କିନ୍ତୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଏମିତି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଦୋହଲାଇ ଦେଇଛି। କାରଣ, ଏହି ଭିଡିଓରେ କୋରୋନା ରୋଗୀଙ୍କର ଜମିରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ବର୍ତମାନ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟ ଉଠୁଛି।ତ ଆସନ୍ତୁ, ଜାଣିବା କଣ ହେଉଛି ପୂରା ଘଟଣା?

ଏହା ତ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛେ କୋରୋନା ଭାଇରସକୁ ନେଇ ଦେଶର ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭୟାବହ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଅଲଗା ଅଲଗା ଜାଗାରୁ ହୃଦୟକୁ ଦୋହଲାଇ ଦେବାଭଳି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି ଏବଂ ଅନେକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ବର୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶରୁ ଗୋଟିଏ ଏମିତି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭିତରୁ ଦୋହଲାଇ ରଖି ଦେଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ କୋରୋନା ରୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଜମିରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ହୃଦୟକୁ ଦୋହଲାଇ ଦେବାଭଳି ଘଟଣା ଆଗର ମାଲବା ଜିଲ୍ଲାର ଅଟେ। ଯେମିତି କି ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କେଉଁ ପରି ଭାବରେ ଜମିରେ ରୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଧାଡ଼ିରେ ଶୁଆଇ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି। ତ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ…

ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁ ଯିବା ଭଳି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ବାସ୍ତବରେ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିବ। ଟୁଇଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ‘Vijay Kedia’ ନାମକ ୟୁଜର ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ସମୟରେ ସେ କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ହେଉଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଆଗର ମାଲବା ଜିଲ୍ଲାର। କମଳା ବଗିଚାରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ କୋରୋନା ରୋଗୀଙ୍କର ହେଉଛି ଚିକିତ୍ସା।ଠକ ଡାକ୍ତରମାନେ ଗଛ ସାହାରାରେ ଚଢାଉଛନ୍ତି ସ୍ଲାଇନ।ପ୍ରଶାସନ କାର୍ଯାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି।’ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ପାଖାପାଖି ଦୁଇ ହଜାର ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ଲଗାତର କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *