ସାଇକ୍ଲୋନ ତାଉତେ ମଧ୍ୟରେ ବର୍ଷାରେ ଓଦାହୋଇ ରାସ୍ତା ସଫା କରୁଥିଲେ ମହିଳା, ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଦେଲେ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ମନ୍ତବ୍ୟ

ଦେଶର ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ‘ତାଉତେ’ ନାମକ ଏହି ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏହା ହେଉଛି ଚଳିତ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଝଡ ଯାହା ଆରବ ସାଗରରେ ଉଠିଛି । ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ଆସନ୍ତା 12 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକ ବିନାଶ ଘଟାଇପାରେ । #CycloneTauktae ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଉଛି । ଏହିପରି ଏକ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ବ୍ୟବସାୟୀ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଏହାକୁ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଏବଂ ‘ବିଏମସି’କୁ ଅନୁରୋଧ କରି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ପୁଣି ଥରେ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ସମସ୍ତ ସୁଇପରଙ୍କ ପାଖରେ ରେନକୋଟ୍ ଅଛି କି ନାହିଁ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ @Aladdin_ka_ ସୋମବାର ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅ, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ମୋତେ ଅନୁଭବ କରାଏ ଯେ ମୁଁ କେତେ ସୁବିଧାରେ ଅଛି ।’

ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଜଗତରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଏତେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ ଯେ ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ, ଏବଂ ମୁଁ ଜାଣେ @mybmc ସେମାନଙ୍କୁ ରେନକୋଟ୍ ଯୋଗାଏ । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ପୁଣି ଥରେ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖରେ ଏହା ଅଛି କି ନାହିଁ ।’

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଜଣେ ମହିଳା ବର୍ଷାରେ ଓଦାହୋଇ ରାସ୍ତାକୁ ସଫା କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ମହିଳା ପଲିଥିନରେ ମୁଣ୍ଡକୁ ଘୋଡାଇଛନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ସେ କେଶକୁ ଓଦା ହେବାରୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବେ । ତାଙ୍କ ପାଖ ଦେଇ ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳ କରୁଛି ତଥାପି ମହିଳା ଓଦା ହୋଇ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ମହିଳା ଜଣକ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ହୋଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆନ୍ତରିକତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *