ଦେଖନ୍ତୁ Video: Deepika Padukone ଏବଂ Shilpa Shetty ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ ହିଁ କରିଥିଲେ ଧମାଲ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଲ୍ପା ଶେଠ୍ଠୀ (Shilpa Shetty) ଏବଂ ଦିପୀକା ପାଦୁକୋଣ (Deepika Padukone)ଙ୍କର ସାରା ଦୁନିଆ ଦିୱାନା ଅଟେ। ଦୁଇଜଣ ଯାକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ସୁନ୍ଦରତା ସହିତ ନିଜ ଅଭିନୟ ଦ୍ଵାରା ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିତି ଥିବାର ନଜର ଆସନ୍ତି। ବର୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଜୋରରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଦୀପିକା ଏବଂ ଶିଲ୍ପା ଦୁଇଜଣ ସାଥିହୋଇ ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ରୋବୋଟ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ, ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଗୋଟିଏ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓକୁ ଦ୍ଵିତୀୟ ଥର ଧମାଲ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ ଏବଂ ଶିଲ୍ପା ଶେଠ୍ଠୀ ଗୋଟିଏ ହିଁ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ରୋବୋଟ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖାଉଛି। ଯାହାକୁ ଦୀପିକା ଏବଂ ଶିଲ୍ପା ଅନୁସରଣ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେହି ସମୟରେ ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗୀତ ‘ନାଗାଡେ ସଙ୍ଗ ଢୋଲ’ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଭିଡ଼ିଓରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କର ଏଥନିକ ଲୁଅ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। ଦୀପିକା ନ୍ୟୁଡ ଏବଂ ଗୋଲ୍ଡେନ ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ବହୁତ ଗହଣା ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ଶିଲ୍ପା ଶେଠ୍ଠୀ ମଧ୍ୟ ପିଙ୍କ ଏବଂ ସିଲ୍ବର ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀରେ ବହୁତ ଗ୍ଲୈମରସ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି। ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬୪ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁଜ ମିଳିସାରିଛି। ଏହା ସହିତ ଫ୍ୟାନ୍ସ କମେଣ୍ଟ କରି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଲୁକ ଏବଂ ଏକ୍ସପ୍ରେସନର ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରର କଥା କହିବା ତ, ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶାହାଋଖ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ସିନେମା ‘ପଠାନ’ର ଶୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। ବର୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶକୁନ ବତ୍ରାଙ୍କ ଅନଟାଇଟଲ୍ଡ ସିନେମାର ସୁଟିଂ ପୂରା କରି ସାରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସେ ତେଲୁଗୁ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଭିନେତା ପ୍ରଭାଶଙ୍କ ସହିତ ସିନେମା କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେଠାରେ, ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣବୀର ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ସିନେମା 83ରେ ସାଥିହୋଇ ନଜର ଆସିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଶିଲ୍ପା ଶେଠ୍ଠୀଙ୍କ କଥା କହିବା ତ ସେ ବ୍ରେକ ପରେ ଗୋଟିଏ ଥର ପୁଣି ବଡ଼ ପରଦାରେ ଫେରି ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ହାତରେ ଦୁଇଟି ସିନେମା ରହିଛି। ଗୋଟିଏ ସିନେମା ‘ହଙ୍ଗାମା’ ଅଟେ, ଯେଉଁଥିରେ ଶିଲ୍ପା ପରେଶ ରାବଲଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ସିନେମାର ନାମ ‘ନିକ୍କମା’ ଅଟେ। ସେଠାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିୟାଲିଟି ଶୋ Super Dancer Chapter 4 ମାଧ୍ୟମରେ ସିଲ୍ବର ସ୍କ୍ରିନ ଉପରକୁ ମଧ୍ୟ ଫେରିବାର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଅଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *