ନଦୀରେ ଫସିଥିବା ହରିଣ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା, ହଠାତ୍ ଆକ୍ର-ମଣ କରିଥିଲେ ଦୁଇଟି କୁମ୍ଭୀର – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ହରିଣକୁ ତା’ର ମୂର୍ଖତା ହେତୁ କୁମ୍ଭୀରର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଲା । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁମାନଙ୍କର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ପ୍ରାୟତଃ ଭାଇ-ରାଲ ହୋଇଥାଏ । ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ହରିଣକୁ ନିଜର ମୂର୍ଖତା ହେତୁ କୁମ୍ଭୀରର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇଏଫଏସ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରବୀଣ ଆଙ୍ଗୁସ୍ୱାମି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଏହା ସହ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସାହସିକତା ଏବଂ ମୂର୍ଖତା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ପତଳା ରେଖା ଅଛି, ଯାହା କେବେବି ଅତିକ୍ରମ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ନିଜେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ହରିଣଟି ନଦୀ ମଝିରେ କିପରି ଫସି ଯାଇଛି ଏବଂ ସେ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଏଣେତେଣେ ଚାହୁଁଛି । ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣ ଦେଖିବେ ଯେ କିଛି ଦୂରତାରେ ଏକ କୁମ୍ଭୀର ମଧ୍ୟ ରହିଛି । କିଛି ସମୟ ପରେ ହରିଣଟି ଆଗକୁ ବଢ଼ି ହଠାତ୍ ପାଣି ଭିତରକୁ ଡେଇଁପଡେ । କିନ୍ତୁ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ସେହି କୁମ୍ଭୀରଟି ମଧ୍ୟ ହରିଣ ଆଡକୁ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଏକ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆଉ ଏକ କୁମ୍ଭୀର ହରିଣ ଆଡକୁ ଆସୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ହରିଣଟି ନିଜର ଗତି ବଢାଏ କିନ୍ତୁ ତଥାପି କୁମ୍ଭୀର ଏହାର ଶିକାର କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଏ ।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି । ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ବହୁତ ଲାଇକ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *