ଧନଶ୍ରୀ ବର୍ମା ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଥିବା ବାଲିରେ ‘ ଅଵ କେ ବରସ ‘ ଗୀତରେ ଜବରଦସ୍ତ ନୃତ୍ୟ କରିଲେ । ଦେଖନ୍ତୁ video

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଧନଶ୍ରୀ ବର୍ମା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ Active ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଚହଲଙ୍କ ମାତା-ପିତାଙ୍କ କରୋନା ପଜେଟିଭ ବାହାରିବା ପରେ ଧନଶ୍ରୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରୁ ଦୂରରେ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୁନଃ ସେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଶୈଳୀରେ ଫେରିଛନ୍ତି । ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ ନୃତ୍ୟ ଶୈଳୀ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଧନଶ୍ରୀ ବର୍ମା ନିଜ ପ୍ରସଂଶକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏପରି ଭିଡ଼ିଓ ଆଣିଛନ୍ତି , ଯାହାକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ପ୍ରସଂଶକମାନେ ପାଗଳ ହୋଇଯିବେ । ସମୁଦ୍ର କୁଳରେ ଥିବା ବାଲିରେ ସେ ନିଜର ଏହି ନୃତ୍ୟ ଭିଡ଼ିଓ 90 ଦଶକର ସୁପରହିଟ ଗୀତ ‘ ଅଵ କେ ବରସ ‘ ରେ ବୈଶାଳୀ କଲାନଜେୟ ଏବଂ ପାୟଲ ଶାହଙ୍କ ସହ ମିଶି ବନେଇଛନ୍ତି ।

ଧନଶ୍ରୀ ବର୍ମା ଯେଉଁ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି , ସେଥିରେ ଦେଖାଯାଇପାରିବ ଯେ ସେ ନିଜ ଦୁଇ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ଶୈଳୀ ପ୍ରସଂଶକମାନଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି । ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 1 ଲକ୍ଷ 45 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଲିସାରିଛି । ଏହାସହ ତାଙ୍କ ପ୍ରସଂଶକମାନେ ଭିଡ଼ିଓରେ କମେଣ୍ଟ କରି ତାଙ୍କୁ ଖୁବ ପ୍ରସଂଶା କରୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ପ୍ରସଂଶକ ଏପରି ମଧ୍ୟ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ଚହଲ ଭାଇ କେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି ?

2014 ମସିହାରେ ନବି ମୁମ୍ବାଇର ଡ଼ି ପାଟିଲ ଡେଣ୍ଟଲ କଲେଜରୁ ପଢିଥିବା ଧନଶ୍ରୀ ବର୍ମାଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲ ଅଛି । ଯେଉଁଥିରେ 15 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଗ୍ରାହକ ଅଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *