ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାଙ୍କୁ ନେଇ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ, ବିବାହର ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଯୁବକଙ୍କର କାଟିଦେଲେ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗ

ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଏତେ ବଢିଯାଇଥିଲା ଯେ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହର ୩ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶ କାଟି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ଗୁରୁତର ଘଟଣା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବାଗପତ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି।

ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ପୀଡିତ ଯୁବକଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କୁ ବନ୍ଧକ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କ ଯୌନାଙ୍ଗ କାଟି ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେମାନେ ଅତି ନିଷ୍ଠୁର ଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ଛାଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୁବକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତର ରହିଛି, ଯାହାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରିବା ବଡ ମୁସ୍କିଲ ଅଟେ। ସେଥିପାଇଁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଉଚ୍ଚ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ପଠାଯାଇଛି।

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ମାମଲା କୋଟୱାଲି ସହର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଇଦଗାହ ଅଞ୍ଚଳର, ଯେଉଁଠାରେ ସମୀର ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ପରଭେଜଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଚାଲୁଥିଲା।

ସମୀର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ପରଭେଜଙ୍କ ନାମ ନେଇ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଦାବି କରୁଥିଲେ , ଯାହାକୁ ସେ ତୁରନ୍ତ ଦେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଦୁଇ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ବଳପୂର୍ବକ ସାଙ୍ଗରେ ଜଙ୍ଗଲକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗ କାଟି ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ଜଙ୍ଗଲରେ ଛାଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ସମୀର ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଘର ଲୋକ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଦେଖିବା ପରେ ଉଚ୍ଚ କେନ୍ଦ୍ର ମିରଠ ପଠାଯାଇଥିଲା।

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *