ଯୋଗ କରେ ଏହି କୁକୁର, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନଙ୍କର ଉଡ଼ିଯାଏ ହୋସ : ଦେଖନ୍ତୁ video

କେବେ କୁକୁର ଯୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିଛନ୍ତି କି?

‘ଚିତେ କି ଚାଲ୍, ବାଜ୍ କି ନଜର ଔର କୁତେ କି ସମଝଦାରି ପର ସନ୍ଦେହ ନହି କରତେ ! ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ କୁକୁରମାନଙ୍କର ବହୁତ ଚମତ୍କାର ଭିଡିଓରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ । ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ଆପଣଙ୍କୁ ମଜା ଦେଉଥିବାବେଳେ କିଛି ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ । ଏହିପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଏକ କୁକୁରକୁ ଯୋଗ କରୁଥିବାର ଦେଖିବେ । ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି କୁକୁର ନିଜେ ନିଜର ଯୋଗ ମ୍ୟାଟ୍ ସେଟ୍ ଅପ୍ କରେ ଏବଂ ଠିକ୍ ସେହିପରି ଯୋଗ କରେ ଯେପରି ତା ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ମହିଳା ଯୋଗ କରନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 10 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛି ।

ଆପଣ ଏହି ଆସନ କରିପାରନ୍ତି କି?

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ @RexChapman ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲେଖିଛନ୍ତି,’ପ୍ରକୃତରେ ଏହି କୁକୁରଟି ଯୋଗ କରୁଛି’ । ଖବର ଲେଖିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ 70 ହଜାର ଲାଇକ ଏବଂ 14 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ରିଟ୍ୱିଟ ମିଳିଛି ।

ମୋ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଯୋଗ କରୁଛି ଏହି କୁକୁର :-

ବହୁତ କିଛି କରେ ଏହି କୁକୁର :-

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mary & Secret (@my_aussie_gal)

ଓହ, ଭାଇ ସାହବ …

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mary & Secret (@my_aussie_gal)

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜ୍ @my_aussie_gal ରେ ଆପଣ ଏହି କୁକୁରର ନୂତନ ଭିଡିଓ ଦେଖିପାରିବେ । ଏଠାରେ ସାଢେ ଛଅ ଲକ୍ଷ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହାକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କୁକୁର Australian Shepherd ପ୍ରଜାତିର, ଯାହା ତାଙ୍କ ମାଲିକାଣିଙ୍କ ସହିତ ଚମତ୍କାର ଭିଡିଓ ତିଆରି କରେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *