କୁକୁରର ବଲ ସ୍ବିମିଙ୍ଗ ପୁଲରେ ପଡ଼ିଗଲା, ତ ନେବାପାଇଁ ପୁଲକୁ ଓହ୍ଲାଇ ଥିଲେ ଏବଂ ପୁଣି ଯାହା ହୋଇଥିଲା, ତାକୁ ଦେଖିଲେ ହସ ରୋକି ପାରିବେ ନାହିଁ ଆପଣ- ଦେଖନ୍ତୁ Video

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଏମିତି ହିଁ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ବଡ଼ ମଜାଦାର ହ-ର-କ-ତ କରୁଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କୁକୁରଙ୍କର ମଜାଦାର ଏବଂ ପ୍ୟାରା ଭିଡିଓ ବୋଧହୁଏ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ। ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏମାନଙ୍କର ପ୍ୟାରା ଏବଂ ମଜାଦାର ହ-ର-କ-ତ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏମିତି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। ଅନେକ ଥର ତ କୁକୁର ଏମିତି ହ-ର-କ-ତ କରି ଯାଇଥାନ୍ତି ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରି ପାରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଅନେକ ଥର କୁକୁର ଏମିତି ହ-ର-କ-ତ କରି ଦେଇଥାନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆମେ ମନୁଷ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିପାରି ନଥାଉ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଏମିତି ହିଁ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ବଡ଼ ମଜାଦାର ହ-ର-କ-ତ କରୁଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟୁଇଟରର ‘Fred Schultz’ ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି ଗୋଟିଏ କୁକୁର ସ୍ବିମିଙ୍ଗ ପୁଲର କୂଳରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଛି ଏବଂ ସ୍ବୀମିଙ୍ଗ ପୁଲରେ ବଲକୁ ଭାସି ଯାଉଥିବାର ଦେଖୁଛି। ଏହାକୁ ଦେଖି ଏମିତି ଲାଗୁଛି ମାନେ ସେ ବଲକୁ ନେବାପାଇଁ ଚାହୁଁଛି। କିଛି ସମୟ ପରେ କୁକୁର ଚାରି ଆଡକୁ ଦେଖିଥାଏ ଏବଂ ସ୍ବୀମିଙ୍ଗ ପୁଲରେ ପଡ଼ିଥିବା ଗୋଟିଏ ପଟା ଉପରେ ପାଦ ରଖି ଓହ୍ଲେଇ ଯାଇଥାଏ। କୁକୁର ଯେମିତି ହିଁ ଓହ୍ଲେଇ ଥାଏ ସେହି ପଟା ନିଜ ସନ୍ତୁଳନ ହରେଇବାକୁ ଲାଗିଥାଏ ଏବଂ ହଲଚଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଥାଏ। କୈାଣସି ପ୍ରକାରରେ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି କୁକୁର ବଲକୁ ନିଜ ମୁହଁରେ ନେଇଥାଏ ଏବଂ କୂଳରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥାଏ।

ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। ଲୋକମାନେ କୁକୁରର ବୁଦ୍ଧିକୁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୮ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ କମେଣ୍ଟରେ କୁକୁରର ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର କୁକୁରକୁ ସ୍ମାର୍ଟ ଡଗ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ତ ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଡଗ ପାଓ୍ବାର’।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *